reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Masakra wstać nie mogę. Wydaje mi się, że już ok i z powrotem muszę się położyć bo masakra.
Dobrze, że mój w domu, dziećmi się zajmuje. Wstałam teraz makaron do zupy ugotować.... porażka.
 
reklama
Wrocilam uff...zajelo 30 minut u weta zanim wyciagnela , kobita sama sie bala bylo widac :-D
ja nie moglam utrzymac psa a ona co sie zblizyla do paszczy to ten zeby pokazywal :szok:
musiala zawolac lekarza hehe i tamta przyszla i myk pyk i wyjela hehe :-p
ale az sie tam zgrzalam , juz kupilam obroze na kleszcze :tak::tak:

Teraz obiadek sie zaczal robic , zaraz mielone bede smazyc
po drodze bylam w szkole musialam zapisac sie na liste na zebranie do pani :tak:
sa 2 dni i wybierasz sobie jaki dzien chcesz i jaka godzine od 15 - 18 :tak:
to takie 15 minut z pania , ale trzeba dziecko zabrac tez ze soba :cool2:

ciacho to prawdziwa sadystka jestes hehe ;-) ja tak nie potrafie boje sie :-D
ezoja to korzystaj z chlopa i lez w wyrku a on niech rzadzi :tak:

A gdzie reszta kobitek ??
 
ezoja wspolczuje ale czasem i doroslego dopadnie zaraz jakas, to twoj szanowny teraz moze sie wykazac;-)
owca ja to moge wyrywac kleszcze, mojej pazury obcinam, uszy czyszcze a co do zebran u was wsumie lepiej jak mozna sie zapisac bo u nas jak robia zebrania to nie kazdemu pasuje i czesto polowy nie ma
a ja wlasnie kupilam przez neta wielgachna kołdrę 220x220 przynajmniej moj M nie bedzie teraz brzeczal ze mu koldre zabralam:-D:-D i do tego kupilam 3 komplety poscieli, od razu zrobie segregacje starej bo mam az dwie pułki tego i niektore powinny iśc won
 
ciacho a tak z ciekawosci ile taka duza koldra u was kosztuje ??
kurcze pod taka wielka to cala czworka sie zmiesci :-D:-D
bo my spimy pod malutka 135 cm :tak: i tak sciagamy z siebie nawzajem haha :-D
ale jakbym wymienila na wieksza to znowu nie mam poscieli duzych i tak w kolko ...

hurra jutro moj m ma wolne i jedziemy na sklepy hehe nowe centrum handlowe otworzyli 2 dni temu wiec jade pokukac co i jak :-D:tak:
 
hejo
ciacho z jakiej firmy zamowilas posciele?fajna taka duza koldra :)my mamy 180x200 i akurat jest :)wlasnie tez musze zamowic posciel na zmiane bo mam 2 z kory ale juz jak szmaty sie zrobily a w wakacje kupilam z elway satynowa bawelniana i jest super :)
ja dzis jablecznik upieklam rano ale niewiem co mi sie stalo zupelnie zapomnialam o cukrze w ciescie kruchym:szok::eek:ale to nic nie jest zle..
wlasnie smaze nalesniki na krokiety i bylismy juz na cmentarzu jakos dzis zmeczona jestem bardziej..ogarne kuchnie i poloze sie moze pospimy zanim maz wroci...
 
Cześć
A my wszyscy w domku. Na groby mam do rodzinki 200km więc zapale wszystkim jak na święta pojedziemy, zresztą mąż jutro na słuzbę idzie, potem wolne do 11go:) Potem słuzby co 24 do końca miesiąca za co na poligon nie jedzie.
Jutro moja panna ma urodzinki, będę jej piekła torta którego spróbujemy w niedzielę jak m wróci ze służby rano.
Dziś nam dzionek już leci, mężulek córci zrobił domek dla lalek własnoręcznie ze starej szafki z piwnicy, muszę jej tylko jakoś wnętrze urządzić i zdobyć materiały :tak: Nic kończę kawkę i wpuszczę młodą bo mnie o gierki prosi...
Miłego weekendu
 
owca zartujesz sobie z ta czwórka:-D:-D my teraz mamy taka 160 i jest mala więc kupilam duza i tez nie mialam do tego poscieli wiec od razu kupilam a ta koldra i posciel do niej zostanie dla gosci
ja za kołdre dalam 70zl wie to nie jest duzo z tym ze ja nie musze miec mega cieplej i jakiejs grubej bo ja nawet teraz spie przy rozszczelnionym oknie bo mi goraco:-D:-D
marzenka no wlasnie kupilam z elway posciel tzn.2 komplety bo ten 3 to zupelnie cos innego wzielam
da sie zjesc takie ciasto jak jakbla sa slodkie zawsze pudrem mozna posypac:tak:
megi o to z twojego to super tata, zuzka pewnie zadolowna z domku:-)
 
megi, ale zazdroszczę Ci teraz faceta, mój ma dwie lewe ręce do takich spraw! Domek dla lalek fantastyczna sprawa!



oho zjadłam jedną suchą bułkę, czekam na efekty ;-)
Z męża pożytek?? hehehe nie bądzcie śmieszne, śpi razem ze mną jak ja zamykam oczy to i on... Synek opiekuje się siostrą co chwile jej kanapki robi z nutella wszystko w czekoladzie tam ale nie mam sił sprzątać. Pogonię mojego jak łaskawie wstanie, bo śpi. Ale Młody bardzo kochany jest, pochwalę się nim. Spię i jest ok w domu, zajmuje się nią, bawi się, siku odporwadzi do wc, tylko ona nie podetrze się ale i tak sukces. Ręce jej też mył przed chwilą od nutelli. (Już X raz mówię teściowej by nie kupowała jej dzieciakom to i tak kupi , zła jestem o to, niby powinnam się cieszyć, ale wolałabym by banana kupiła gggrrr...)
Idę się dalej kłaść... miłego wieczoru.
 
Bylam z psem , umylam sobie wloski i teraz herbatke zrobilam :tak:

ciacho to dobra cena za taka duza koldre :tak: bo jak patrzalam u mnie ostatnio to tak 40 euro za 135 cm takze bez porownania...
musze na necie popatrzec :tak:

ezoja to sie usmialam z twojego :-D chlop ma wolne to tez chce odpoczac hehe :-p
za to synek kochany jest i pieknie sie siostra opiekuje fajnie :-)
a daj dziecia troche tej nutelli niech pojedza nie badz zla na tesciowa raz nie zawsze ;-)
;-)

Megi to sie chwali twojego m :tak: pokaz domek no i torta tez jak zrobisz :tak:

Marzenka ty to jestes widze dobrze zorganizowana , dzieci , spacerek , zakupy i jeszcze zawszee na wekendzik jakies ciasto machniesz :tak::tak: szacun dla ciebie ;-);-)
 
reklama
Do góry