reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

owca jak to moj maz mowi zawsze se robote znajde:-D
no niby zorganizowana jestem ale np dzis juz mialam dosc wszystkiego...od garow wara normalnie.....jutro mam luz bo krokiety zjemy a wniedziele niewiem moze labe tez zrobie.....moze rosol tylko ugotuje i wsio ryba bedzie...weekendy zawsze staram sie odpoczywac wiecej..
moje dzieciaki juz spia jak milo..ale tak mi dzis dawid zrypal humor ze dalej sie na niego dasam....ah szkoda gadac....powiedzcie jak to jest ja staram sie byc dobra mama nie chce dawac klapsow tylko kary mu robie 4minutowe czy zakaz slodkiego czy bajek i duzo tlumacze a on tak do mnie pyskuje ze szok a do taty nie a tata da mu czasem klapsa jak zasluzy no jak to jest?nie kumam....

ezoja ja tez sie wkurzam jak tesciowa kupuje dawidowi gumy rozpuszczalne a moglaby wlasnie banana czy cos zdrowszego albo grzeska bez czekolady.....nie przetlumaczysz.
ja chcialam dzis pospac ale mi dzieci nie daly...ide zaraz sie przytulic do meza.
 
reklama
dzięki dziewczyny, on dużo czasu z dziećmi spędza na zabawie i wymyślaniu zabaw, nie narzekam w tym przypadku.
owca zdjęcia zrobię jak ten domek w środku przyozdobię, prędzej to urodzinki Zuzi będą:tak:
 
hejo
myslalam ze wypije kawke w ciszy ale slysze ze juz mloda mi sie wybudza..a dawid jak zwykle juz nie spi...zeby on jeszcze chcial spac w dzien ale cos niechce ostatnio...
megi bardzo fajnie ze tak dzieciom czas poswieca;-)nic tylko sie cieszyc
ja w sumie tez narzekac nie moge:-D:-D
jakie plany na dzis hmmm napewno spacer :-Dno i pocwiczyc mam zamiar niech tylko martynka sie wybudzi:tak:
jej tlumacze dawidowi zeby nie przychodzil do nas nad ranem a ten i tak swoje....jeszcze udalo sie mu zasnac na pol godz ale kurde no...a znow jak go odnosze to mi jest zle ze on tam sam a my tu we trojke i mam wrazenie ze jemu jest przykro ze odrzucony sie czuje w tym momencie...
mielismy wczoraj isc wieczorem jeszcze na cmentarz ale maz wrocil ok 19 juz nie bylo sensu bo dzieciaki do spania juz szly...
madziarena jak tam Hania?ja zrobilam druga probe do herbatki z kopru no gdzie tam niechce pluje....taka smieszna juz mowie do niej ze zaraz cyca dam a ona sie chichra widac ze juz rozumie:-D
jadzka a ty kompletnie o nas tu zapominasz wiesz;-)
kroma a powiedz a dzieciaczki nie sa zazdrosne o malego?jak u ciebie teraz to wyglada maz jest w domu po pracy czy masz pomoc ze strony rodzicow?
ezoja lepiej z toba?
milej soboty
 
hejka

Marzenka
- u nas podobnie pyskują. Chociaż Olka mało kiedy, ona to złote dziecko, bardziej prowokuje brata. Wstaje nam też tak po 5 ale jak jej powiem, że ma iść do pokoju to idzie, ale zaraz za 15 minut wraca jak słyszy, że Antek nie śpi. A Arek za to pyskuje, histeryzuje. Ma bardzo donośny głos, jak krzyknie to okna chodzą. I jak już wpadnie w płacz to wyjść nie może. A M go karze i tak na niego nic nie działa, poprawa jest do 1 godz. a potem na nowo zaczyna kombinować.

Owca
- ja też bym nie umiała wyjąć kleszcza. Nie mam psa, ale widziałam jak u nas na wiosce mają i nie dała bym rady.

Ciasteczko- pochwal się pościelą, ja szukałam ostatnio, chciałam w Lidlu kupić, ale wykupili wszystko, a są tam fajne. Teściowa ma i sobie chwali. Mi się moja już sprała.
 
hej hej


marzenko ano lepiej, ale czuje się jakby mnie kto pobił, obolała jestem, ale na szczęście już nie cofa.


dziś brat z przyszłą bratową przyjeźdza a ja jak nigdy nie mam na to ochoty dziś.... złośliwość jakaś czy co. Ale to przez to samopoczucie do bani... inaczej bym się cieszyła.
Też mi się pościel sprała już.. mówicie , że w lidlu są ok, to muszę się rozejrzeć...


Miłego dnia!
 
dzien dobry
jak ja sie ciesze ze takie wczesne wstawanie moje dzieciaki maja za soba:-)
ezoja trzeba bylo jakis gastrolit wypic, poczulabys sie lepiej i wspolczuje a wiem jak jest bo miesiac temu taka chora bylam
kroma a kupilam poscie elway maja duzy wybór kolorow, wzorów i rozmiarów:-) ja akurat kupowalam na allegro u jednego sprzedawcy jeden koszt wysylki ale nie moge znalezc tego mojego wzoru chyba im sie skonczyl ale cos takiego to jest POŚCIEL ELWAY 200x220 SATYNA BAWEŁNIANA BAWEŁNA (3647654879) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. z tym ze to najwieksze komplety, w mniejszych sa inne wzory dostepne
 
Hej...ale pusto ho ho gdzie wy wszytskie sie ukrywacie ??

mi dzien szybko zlecial dzis
bylismy na tych zakupach i kupilam koldre juupi hihi :-p ale za duzo ludzi w tej nowej galeri ze masakra to nie dla mnie taki tlok :no: wole zakupy na necie haha :-p
i tez mam teraz wielgachna jak ty ciacho do tego jedna posciel wzielam tez :tak:
bo mam same male...jeszcze jedna musze kupic zeby byla na zmiane ale to na necie bo tansze i wiekszy wybor :tak:
Jeszcze bylam z m na warsztacie zmienic opony , takze 20 minut i gosciu wymienil , moj mial sam wymienic ale ze deszcz pada to bezsensu tak na deszczu to podjechalismy i myk myk i zrobione .

Potem wpadli sasiedzi dzieciaki i sie bawili :tak: a my z m wieszalismy 2 rolety do kuchni i duzego pokoju :tak:
a teraz w koncu herbatke popijam i luz :happy:

A wy gdzie ? megi to urodzinki pewnie robi albo torta , a ezoja ma gosci a reszta ?? :-p
 
Ostatnia edycja:
ciacho wzielas ta posciel co jest na zdjeciu glownym?
widze ze gosciu ma same pozytywne to tez zamowie u niego fajna ma dla dzieci tez posciel wezme dawidowi wsamoloty;-)
owca to mialas dzien.my bylismy w pepco kupilismy dla malej misia tzn dawid kupil:tak:autko se wybral obiecal mi i tacie ze bedzie grzeczny no zobaczyny i sobie wzielam ten ala stanik sportowy bezszwowy na noc bo te do karmienia mnie wkurzaja....zaluje tylko ze wczesniej nie kupilam...
ja nawet nie mialam glowy odpalac neta w ciagu dnia bo ciagle cos bylo do zrobienia.
musze wypelnic papiery na becikowe jak ja nie lubie papierkowej roboty:eek:
 
reklama
marzenka nie bralam tej z glownego zdjecia wzielam nr 3157 i jeszcze inna ale juz jej nie ma nie lubie takich wielkich kwiatowych wzorów:no:
owca to super ze kupiliscie koldre:-) no prosze czyli teraz to dopiero bedzie spanko w nocy;-):-D
 
Do góry