reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

kroma no fajnie jest miec swoj dom:-)cos za cos:-)pomalu pomalu i sie dorobicie wszystkiego :)
a powiedz mi nie brakuje ci ludzi?bo ty mieszkasz pare km od miasta co nie?
jaka mate edukacyjna polecacie?
 
reklama
hejka

coś mi Antek rano płakał. Nie chciał spać a teraz już śpi. Musiałam wstać.


Marzenka- właśnie mam tutaj znajomych. Z dzieciakami chodzę na świetlicę to zawsze ktoś przyjdzie z jakimiś młodszymi i jest z kim pogadać. A mam też tutaj znajomych co szybciej poznaliśmy. W sumie nie mam tak czasu na plotki.

A ja mam z Fishera matę o taką Zobacz załącznik 591887
 
dzien dobry
marzenka u nas tez 4 osoby wejda na balkon ale nie am to jak wielgachny balkon:tak:
kroma moze cos malemu nie wygodnie bylo i dlatego kiepsko spal a moje jak nigdy do 7:30:-D zdążyłam zrobić zakupy i wrocic zanim wstaly:-D maty fishera sa dobre zreszta zabawki tez :tak:
 
Witam w deszczowy poranek

Kawke wlasnie pije , pranie sie kreci i mam dzis wolne .
Menzu zrobil niespodzianke i przejezdzal kolo domu to wpadl i zawiozl dzieci do szkoly :tak::tak:
Co do balkonu to ja na starej chacie mialam duuuzy kwadraciak fajny byl :tak: teraz tez nie jest zly bo w sumie mam stolik i 2 krzesla , suszarka na pranie sie miesci , i na ziemi lezy antena od polsata takze nie jest zle :-)

Kroma zabawki to nie wiem gdzie kupuje ta osoba za polowe ceny , moze ma jakas hurtownie albo cos
ta strone co ci podalam to taki duzy sklep i my tam zawsze jedziemy jak chcemy cos kupic dzieciaka :tak:
ale tez na ebayu duzo kupuje z takich rzeczy :tak: Ale ja i tak wole tu kupic bo jakos mi taniej niz w pl
ja nie przeliczam na zlotowki i jak mam wydac np.20 euro to jakos mi lepiej niz w pl 100 zl rzucic hehe :-p
Fisher pricie fajne ma zabaweczki i wytrzymale wiec warte swej ceny :tak:

Ciacho to szybko oblecialas sklep :-D mnie nie chcialo sie dzis wstac bo ciemno i deszczowo...
sprzedalas ta zabawke co mialas na fb ?

Co dzis gotujecie ??
bo ja mam luz resztki ze wczoraj :-D
 
owca a oblecialam bo pusta lodowa byla normalnie wyzarly dzieciaki cala zawartosc:confused2: ich lepiej ubierac niz zywic:-D a nie sprzedalam, taniej nie wezme niz te 200zl,
u nas narazie nie pada ale kto wie i tez juz kawe pije, musze jeszcze do empiku podskoczyc, zamowienie na mnie czeka
ja nie mam pomyslu na obiad jak ugotuje to nie jedza ale moze ogorkowa bo dawno zupy nie bylo
 
U mnie tez ciagle po lodowce buszuja i szukaja zarcia :tak::tak:
musze pranie powiesic bo juz gotowe , odkurzyc i podlogi przeleciec ale nie chce mi sie :laugh2:
co zes zamawiala w empiku ?
pewnie ze mniej niz 200 zl to nie , bo to w sumie drogie rzeczy te pet shopy sa :tak:
wiem bo mam tez i za sam domek dalam jakies 120 zl a jeszcze te wszystkie stworki osobno to kosztuja :tak:
wystaw na allegro :tak:

A ta posciel powiedz to ona jest sliska w dotyku ? czy taka miekka bawelna ?
bo kurcze u nas drogie takie duze kosztuja po 30 -50 euro :tak:
i przewaznie material mikrofibra a takiego nie chce , lubimy taka mieciutka :tak:
to moze tez bym na allgero kupila sobie jedna :tak:
 
owca no drogie sa taki domek ten to nowka koszt 300zl:confused2:
a co do poscieli to ona jest przyjemna i miekka z ta satyna to chodzi oto ze jest gładka jak satyna ale nie jest sliska ja tez nie lubie z mikrofibry normalnie pocę sie pod nią :baffled: pewnie ze kup ja mam tylko taka posciel i jestem zadowolona a ze teraz kupilam wieksza koldre to i wieksza posciel:tak::-)
 
reklama
Do góry