reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

bry- ja wczoraj jak wrocilam z pracy nagotowałam Gar fasoli po bertońsku
Rano ogarnelam troche potem na poczte do ubezpieczalni zalatwic cesje potem do banku i odwiezli mnie do pracy...
 
Ostatnia edycja:
reklama
pr to zalatany poranek mialas, ja zrobilam te elklery i kolczyki ale ten mi sie trasznie podobaja:-D
kroma robie ale to dopiero na niedziela :-D
 
ciacho no pewnie ze pada ale taka pogoda dla nas nie straszna :)chodzilismy 2 godziny:-)
kroma wlasnie patrzalam i moze tez sama tak zrobie :)
 
Ciacho- ale ty dajesz z tym Sutaszem ja nie ma czasu wiedzialam ze tak bedzie na razie skonczylo sie na 1 sutaszu 2 gumkach i 2 spinkach dla Amelki. Ciacho a powiedz mi jakim klejem ty przyklejasz to do tych srodkow? Pastylek?? tym magic?? czy kropelka? A wogole te koraliki co mi dali te małe i rurski są takie krzywe ze 1 do 2 nie podobny;p
 
Ostatnia edycja:
ale ja to wieczorami robie w dzien nie mam czasu w dzien tylko dodaje na bloga:-D
a roznie kleje zazwyczaj magic jak jeszcze od spodu przyklejam filc a nieraz musze potraktowac kropelka zazwyczaj jakies kamienie naturalne a koraliki równe to droge marzenia ja tych krzywulców mam pelno ale one do sutaszu moga byc jedynie do obszywania lepsze toho albo te co blond uzywa preciosa
 
Hej babki..

dzis mialam odwyk od neta..nie mialam caly dzien :angry::angry:
przez czyjas glupote ( moze moja
:-p )
...ale sie wynudzilam :-D

ide na seriale jutro wpadne :tak::tak:
 
reklama
ja jutro będę miała przymusowy odwyk ;)
Jadę do g-wa z dziećmi do lekarza.... i czas będę u teściów spędzać czekając na męża...
NUDY :p


wezmę chyba książkę a co :rofl2:
 
Do góry