reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

ezoja a co z dzieciakami komu je sprzedajesz? to kawal drogi cie czeka i kilka dobrych godzin jazdy ale co tam;-)
czyli jednak buty przez neta zamowilas:-)
 
reklama
A ja dziś młodego zostawiam w domu, przed 6 dostal takiego napadu kaszlu wiec mysle sobie 3 lekcje to nie koniec swiata i został w domu. I spal prawie do 8.45 :angry: w sobote wstaje tylko o 7...:dry::dry::dry:
Niestety weekend spedze samotnie, maz na szkoleniu w Poznaniu :dry:
Owca udanych zakupow, ja na jakies wybiorę się po wyplacie :tak:
 
tak :D z przesyłką 22zł dałam, mam nadzieję że dobre będą. Teściowa oburzona że przez net kupiłam a nie nowe. Zdziwiła się bardzo jak jej to powiedziałam bo pytała na co czekam jak z moim rozmawiałam jak u niej byliśmy. Oczy wybałuszyła ale nic nie powiedziała , czułam zdziwienie. No cóż... nie każdego stać na nowe co nie. Teściowa buciara straszna... ona ma dwie szafy butów i nawet się do tego przyznaje że ma bzika na ich punkcie.

A dzieci teściom damy mój już o 5 rano chce wyjechać by w korku nie wracać. No ma rację. Psa bratu daję, bo teściowa nie nadaje się na spaceryz psem, nasza suka ciągnie okropnie na krótkiej smyczy trzeba z nią w tedy jak ciągnie a teścowa zawsze luzu daje i później sąsiedzi się z niej śmieją z okna obserwują jak to teściowa lata za psem jak chorągiew. Po tamtej zimie jak pies któregoś razu u niej był i błoto było, to buta zgubiła i na boso po błocie za psem ganiała :laugh2: :laugh2: :laugh2: Później sąsiedzi mi opowiadali... sama teściowa się z tego śmieje, ale już jej psa nie damy. Nie wychowanego psa mamy, no cóż.

Agnes 3 lekcje tylko?? Właśnie ja się boję co to z młodym będzie jak ja do pracy wrócę a on na 3 godz do szkoły będzie chodził... cały dzień praktycznie sam będzie... ech ale ja jak byłam małą dawałam radę to i mój syn da. Tylko wiece jak to matka się martwię.
 
Ostatnia edycja:
Ezoja tak w piatki ma 3...w inne dni zazwyczaj 5 potem zostaje na swietlicy szkolnej. W tym roku u nas stworzyli swietlice wyjątkowo dla klas 1-3 żeby się dzieciaki nie mieszaly i było spokojniej. I po lekcjach młody tam idzie, w międzyczasie ma zajęcia korekcyjne potem obiad. A na swietlicy zostaje do 2-3 czyli praktycznie tak długo jak był w przedszkolu. Czyli prawie się nic nie zmienilo.
No a poza tym teraz mam czas bo siedze na zwolnieniu lekarskim wiec jest ok. Zawsze w razie czego może go moja mama odebrać bo nie pracuje.
ALe wiem ze nie każdy ma takie możliwości.
 
Agnis mój ma o tyle dobrze, że ma szkołę pod nosem z okna widać i na tej samej ulicy, czyli nie przechodzi przez pasy między samochodami, bezpiecznie mamy. Więc klucze na szyje i do domu, ale po obiedzie, bo chcę mu obiady wykupić co by nie głodował i coś ciepłego zjadł. Ale to jeśli wrócę do pracy i taki mam plan.

A co reszta mamusiek robi że taka cisza zapadła?? Ja się zbieram na spacer i na pocztę. To do później ;)
 
Dzień dobry:)
Ja już po spacerku, poszłam z Pawciem zaprowadzić Zuzie do szkoły, dziś mają andrzejki więc biegiem wstała a tak nie mogę jej dobudzić:)
Poszliśmy do bankomatu bo już pusty portfel miałam a nie wszędzie mogę męża kartą płacić. Teraz siedzimy w domku, czekam na męża jak ze służby wróci i jakąś kawkę wypijemy. Zuza do 12 to jeszcze wlecę coś na zupę kupić zanim ja odbiorę. Nie mam planów na dzisiejszy dzień, jakos sam sie on ułoży. Dzis spędze go z mężulkiem bo jutro znów na służbe wchodzi 24h.
Agnis a to dobre co napisałaś uśmiałam się:-D
Miłego dnia laski:* cmok cmok
 
ezoja korki :-D przez nasza piekna polskie bez korkow jedziesz masakrycznei dlugo 5 rana o bedzie tam gdziesz 11-12 godzina
wierz mi, ja do poznania jade 2 godziny a o jest tylko 140km oczywiscie jade przepisowo bo fotoradarow jak na sraczke:baffled:
megi takie spacerki najlepsze :tak:to sie dzisiaj nacieszysz mezusiem:-)
agnis mojamlodsza tez ma na rozne godziny do szkoly 3 razy w tygo ma na 11 albo 10 a tak ma na 7:45 do 11 albo 10:baffled: super godziny nie ma co
 
Ciasteczko to u nas jest o tyle dobrze, ze syn jest w klasie jakby "dojeżdzajacej" bo czesc dzieci jest z wiosek, i ciagle ma na 8. Lekcje max do 12.30 a potems wietlica i wraca do domu ok 15.
Nie jest zle. Najgorsze to wstawanie... Przedszkole mielismy pod domem, 2 minuty drogi a szkola prawie na drugim końcu miasta :no:
 
agnis to moja dzieciaki maja wsumie szkole pod nosem a mloda jak ma na pozniej to szkole konczy kolo 16:baffled: ale coz nie ona jedyna
ja od kilku dni kiepsko spie rano jestem nietomna
 
reklama
Hej , powrocilam
deszcz mnie zlapal po drodze
w sumie nic ciekawego nie kupilam :sorry2:w rossmanie kilka drobiazgow , i dla psa zabawke bo byla za 50 centali przeceniona to jak za darmo i teraz lata mi po domu i wariuje jak glupek :-D
dla tego dziecka do szkoly jakas mala zabaweczke figurke litles pet shop :tak: bo co mozna kupic za 3 euro :baffled:
No i teraz juz kawe wyzlopalam i gulasz wstawilam :tak:
Pozniej wezme sie za biszkopta mam nadzieje ze mi wyjdzie , nie pieklam jeszcze nigdy ciemnego :rofl2:

ezoja to wypadzik sie wam szykuje , a jakie auto tesciu kupuje ?
a co dla tesciowej takie to dziwne ze buty z neta hmm...jak cos jej nie pasi to niech kupi nowe dla wnuka :tak::tak:
mnie stac na nowe a czesto kupuje uzywki dla mlodego bo on szybko niszczy i brudzi w szkole wiec szkoda mi poprostu nowych butow :tak::tak:..

Marzena a ty gdzie ? zawsze bywalas tu pierwsza z rana :-D;-)

Nie wiem co komu jeszcze chcialam napisac wiec spadam :happy:
 
Do góry