reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

dzien dobry
dzisiaj tylko w przelocie bo czasu nie mam, trzeba chate ogarnac przyjda goscie i znowu trzeba bedzie chate posprzatac:confused:
miłej soboty dziewczyny
 
reklama
heja
nie pojechałam, gość neioddzwonił czyli nie chce zejść z ceny. Po nowym roku sam opuści bo auto będzie rok starsze ;-)
za to mam dziś gości... moi rodzice się zapowiedzieli, wieczorem koleżanka wpada.... no to będzie sie działo ;-)

Miłej soboty :tak:
 
hejo
ja zaliczylam drzemke....jak zwykle nie spie od 5 no ja niewiem co z tym dawidem ze tak wczesnie wstaje....za nic go nie moge zmusic zeby jeszcze spal.
maz wczoraj wrocil dlatego mnie mniej..a i dzis bylam biegac rano z kolezanka i jutro tez idziemy..
ezoja o to lipa a taka mialas chrapke na te autko zeby przejz\azdzke zaliczyc:-D
megi czemu te sluzby nie sa zle..ale rozumiem ze masz dosc bo twoj dosyc czesto ma..
my mamy dzis dzien leniwy dawid bajki oglada mala spi maz odsypia nocki w sumie musialabym poodkurzac ale niechce budzic...nawet mi sie nie chce wychodzic na dwor ale trzeba bedzie bo i na obiad trezba cos zakupic na jutro.
 
Hej , ja caly dzien na nogach :tak:
menzu w domu to nas nie ma haha :-p
latalismy po sklepach hehe i kupilam moj upatrzony odkurzacz :tak:teraz to sie elegancko odkurza wciaga jak rakieta :happy2:
Teraz dopiero kawa i ciasto :tak:


ezoja to jednak nie bylo wycieczki hehe szkoda nie przejechalas sie fura :-p milego wieczorku ze znajoma i rodzinka :tak:
ciacho to szybko goscie sie zmyli , i szybko przyjechali chyba hehe na kawe i obiad odrazu :tak:
Marzenka juz biegasz , podziwiam cie ze ci sie chce :tak:
 
owca dosyc szybko przyjechali posiedzieli z 3 godzin, i starczy po co to siedziec pol dnia kazdy mial cos do zalatwienia
ezoja moze jeszcze sie uda moze jakies inne auto:tak:
 
No i mój weekend już nie jest samotny:happy:
Zadzwoniłam dziś rano do mamy i powiedziałam żeby wieczorem ojciec przyprowadził psa, bo jak w domu nikogo nie ma to rzeczywiście dziwnie mi tak jakoś i spać nie mogę.
I powiedziała to mojemu ojcu, a mały słyszał te rozmowe i zaczął wyć:baffled: No w każdym razie kazał babci się odprowadzić do domu bo on będzie mamy pilnował i bronił i nie chce by mnie ktoś napadł...:laugh2: Urocze:tak:
W każdym razie jak przyszedł to mnie przytulił i zapytał czy może pograć na konsoli:baffled: I taki mam z niego pożytek hehe:-D
 
Gdzie wy ? u mnie wieczor z kevinem na polsacie i winkiem :-p:tak:

Agnis to synek udany :-D ja tez nie lubie byc sama w nocy ,nie moge spac ,ciagle sie budze itd..na szczescie juz nie jestem sama
ale kiedys m pracowal na nocki i zle to wspominam :tak: a jakiego macie pieska jakis rasowy ?

Dobranoc :-)
 
reklama
U Nas wszystko po staremu, głowa Mnie napierdziela, spać Mi się chce i w ogóle jakiś słaby dzień dziś miałam.

A teraz też siedzę i oglądam Kevina :tak:
 
Do góry