reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hej
ja tez mykne po te spodnie mam nadzieje ze jeszcze beda dla mnie:-)
u nas tez mgla okropna na maksa...
bylam wczoraj u fryzjera oj jak mi bylo dobrze hehe:)wlosy calkiem inne az maz stwierdzil ze lsnia hahha:-)juz sie zapisalam na luty trzeba zadbac bardziej o swoja czupryne a ja lubie jak mi ktos grzebie we wlosach :)a sama tak o nie nie zadbam ;-)
Ezoja troche wykorzystalam twojego frucia i opowiedzialam mojemu malemu o nim ze jak wstaje to sie sam ubiera i mi mlody wstal o 3 ja myslalam ze znow sie posikal a on chcial sie ubrac i byl zly ze przyzauwazylam hahhaha no to udalam ze nic nie widze i wyszlam i ubral sie i poszedl dalej spac hahahhaha
dzis zakupowo
milego weekendu:-D
 
reklama
hejka

Moje jak w zegarku wstają, Antek o 5 a Olka i Arek o 6tej. No to się wyspałam jednym słowem.

Marzenka- a ja nie lubię chodzić do fryzjera. Chodzę raz na 3 mce i dla mnie to katusze te farbowanie, układanie. Ale grunt, że ty zadowolona jesteś.

Ezoja- moje też same się ubierają z rana. Mam nisko półki w garderobie i sobie zawsze coś skompletują, Młody jak nie sięga sam to Olka mu coś wyciągnie. A fajnie, że ci teściowa pójdzie. Ja akurat nie mam nikogo kto mieszka blisko Lidla. Chyba, że teściu jak do pracy jedzie.

Future- Widzisz każdy co innego mówi a my się nakręcamy jak głupie :-) Bo mi mówiono w szpitalu i mój pediatra, że te skojarzone są z rynków Azjatyckich i są bardziej zanieczyszczone, a nasze polskie są czystsze, bo to sanepid-owskie. Ale nie ma co się zamartwiać na zapas. Bo bez szczepionek tek źle by było.

Ja dziś w końcu sama bez dzieci wychodzę na urodziny do znajomego tu na wiosce. Teściowa przyjedzie dzieci popilnować. I tak długo nie pobaluję, bo moje wcześnie wstają. Ale zawsze do 12 można posiedzieć. Nawet nie wiem w co się ubrać, bo ja nacodzień to w dresach chodzę.
 
Cześć

marzenko dzieci są bezbłędne :-D :-D:-D bądź dumna z niego chwal :-)
kroma ja też w dresach na co dzien albo w leginsach. Idź wybaw się na całego!
 
hej hej :)
Kroma ja też do fryzjera chodze rzadko raz dwa razy na rok :p choc uwielbiam to czasu nie mam
Moja Hanka przyzwyczaiła się, że codziennie budzę Ami o 7 i tez tak się budzi, dziś punkt 7 pobudka, potem po 9 idzie nynki. Amiś przed chwilą wstała. Wczoraj był Dzień babci i Dziadka w Przedszkolu :) ale moja mała panienka tańczyła :)
Macie jakieś przebrania dla dziewczynki na balik ?
qrcze mam problem bo w poniedziałek rano mam szczepienie potem kolędę a o 17 musze jechać z mężem do Wędrzyna na jakas imprezę wojskowa nie wiem dokładnie o co kaman. Ale tam mam 60 minut w jedna strone chciałam hanke zostawić ale cos czuje,ze nie da rady tyle ... co mówicie brac ja ? :/ ehs jak sie karmi cycem to masakra
 
Cześć wam dziewczęta;-)
Ja jak zwykle raz na jakiś czas się odezwę, norma hehe...
Co u nas?? Siedzę w domu z dziećmi, mąż mi jutro się ulatnia na 2 tygodnie...kurs w Siemianowicach Śl.
Zuzie będzie mi zabierała do szkoły sąsiadka więc mogę spokojnie z małym w domku być. Dziś równy tydzień jego ospy więc jeszcze troszkę siedzenia w domu:szok::sorry2: Szkoda bo ani wyjść na powietrze z dzieciakiem nie można. Znów bo 3 tygodniach jak wyjdę to mi coś złapie, jakieś choróbsko:/
Tak poza tym stara bieda:-)
kroma idź a co, tobie też należy się chwila dla siebie.
Co do Lidla to ja nawet tam nie chodzę, wolę textil market tam są tańsze rzeczy, choć nie mówię że lidl ma gorsze ale jakoś drogi mi się wydaje ten market.
 
hej
Megi ja znow jak jezdze do lidl to tylko po te rzeczy co nie kupie w biedronce.. np jogurtow juz tam nie kupuje zadne mi nie smakuja wiec tak czy siak musialam wczoraj do biedry zajsc a znow ciuchow w biedrze nie kupie..jakosciowo lepsze sa w lidl.kupilam wczoraj te spodnie fajne sa myslalam ze sie rzuca na nie ale spokojnie bylo.wzielam tez martynce te bluzki i jeszcze udalo mi sie kupic bluze dla niej na pluszu za 10zl wiec nawet dobrze ze nie kupilam w zg za 35:-)bedzie miala na wiosne jesien.
Megi to zuzia nie wychodzi na dwor przez ten czas jak pawelek ma ospe..troche ciezko tak jak twoj pojedzie a jak na zakupy wyjsc?ja mam o tyle dobrze ze siostra meza blisko mieszka wiec zawsze podejsc moze.
Kroma jak tam wybawilas sie?
M juz wczoraj o 19-30 poszlysmy spac martyna nie miala drzemki o 17 a ja jakas chora sie czulam..lydki mnie tak bolaly ze do 24 sie meczylam....za duzo sie nachodzilam...zaraz sobie posmaruje jakims zelem ..moze przejdzie....
 
heja

Ale mnie dziś piszczele bolą... musiałam coś źle biegać albo ja nie wiem...
Dziś mężu w domu, więc korzystamy wszyscy z obecności jego :-)
MIŁEJ NIEDZIELI !!!
 
hejka

ale się na tańcowałam aż mnie kręgosłup boli.

wiecie co wczoraj mi znajoma powiedziała, że u jej wnuczki w przedszkolu w tamtym tygodniu dziecko zmarło na sepsę. Chorowało na ospę i miało powikłania po ospie i nastąpiło zakażenie organizmu. koleżanka mówiła, że jej lekarka kazała siedzieć dziecku w domu po ospie i nie puszczać od razu do przedszkola.
 
Ostatnia edycja:
ojej kroma wspolczuje rodzicom....ale dobrze wiedziec na przyszlosc bo u mnie jeszcze ospy nie bylo..kurde ja sama niewiem czy mialam..pamietam ze rozyczke mialam w drugiej klasie ale czy ospe?:baffled:
my dzis jedziemy do Madziareny:-D
 
reklama
no to miłego plotkowania i pozdrów Magdę :-). Ja czytałam, że w Żarach była sepsa i 3 latka zmarła, ale nic o ospie nie pisali. A koleżanka mówi, że jej lekarka mówiła, żeby nie puszczać do przedszkola bo ta mała poszła od razu po ospie do przedszkola, a przedtem też chorowała. Ja też bym się załamała. Szkoda matki.
 
Do góry