reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

dzien dobry
agnis nie martw sie wszysto bedzi edobrze a ja nawet nie wiem o czym piszesz, żadnych wiadomosci ani nic takiego nie ogladam mam w poważaniu to co tam mowia i 100 lat dla Syna:-)
ezoja widzialam link ale tez nie bardzo mi sie chce go otwierac:sorry2: u mnie jest -4 i cos ta slisko:baffled:
owca ja sie ciesze ze moj telefon dziala bo inaczej bede wyc do siezyca chociaz moj M sobie kupil nowy ale juz pora byla
u nas w lubuskim ferie od 1 lutego:-)
 
reklama
owca w sumie az tak bardzo to nie..tylko musze go zajmowac czyms bo jak sie nudzi to szajby dostaje....
dzis ze mna cwiczyl haha ale sie usmialam...nos ma zawalony strasznie..mloda tez ma katar..
Agnis nie mysl o tym bo i tak nic nie wskurasz a niepotrzebnie sie nakrecasz tylko,...wiem ze strach jest ale bedzie dobrze..
Ciacho ja musze domke do pozadku doprowadzic i ciasteczka zrobic takie zdrowsze zebym nie podjadala slodkosci :)
no pogaduchy udane:-D
 
Hej
Jakie nudy w tym domu, już nie wiem jakie zabawy wymyślać. Ja chcę wiosnę:dry: Zuzia dzisiaj w domu bo sąsiadki syn jednak dziś nie szedł do szkoły. Ciekawe co z jutrzejszym dniem:/
agnis witaj w klubie, ja też sama z dziećmi przez 2 tyg od wczoraj. Co do ciąży to już bliżej jak dalej, większość kobiet boi się jak to będzie. Będzie dobrze, innej opcji nie widzę;-)
 
no hej

kroma tez o tym złyszałam, ale też słyszałam o 7 mio misiecznej dziewczynce na sepse co zmarła w zeszłym tygodniu. wszystko est chore ma maxa. a te blźniaki w brzuchu mamy??? nigdzie nie jest się bezpiecznym nprawdę, bo w szpitalu się komuś nie bedzie chciało to ci nie zrobią badania. eh wszędzie takie nieczułe cioty wokól, ze szok.

moi zasnęli.l Byliśmy dziś na sesji zdjęciowej. już się niemogę doczekać efektu.

a jakie lodowisko o mamma
 
megi szkoda ze zuzia nie poszla do przedszkola
future na pewno sesja wyszla super a co do lodowiska to masz racje tragedia pada deszcz i mroz jest u mnie jakies -4:baffled:
ludzie kolo domkow sypia sola i piachem
 
No chyba mamy powoli zime :tak::tak:
choc u mnie tylko -1 jak narazie :tak: wiec slisko nie jest...

Future koniecznie pochwal sie zdjeciami ze sesji jak bedziesz miala :-):-)

Ide robic racuchy bo cos mnie naszlo :happy2:
 
hejka

Future- też czekam na sesję twoją. A mi się też serducho kraja jak słyszę, że dzieci umierają. Ja mam koleżankę co miała rodzić zaraz po mnie córeczkę i doniosła do 39 tygodnia, miała mieć cc i okazało się, że dziecko zmarło. udusiła się malutka.
Marzenka- zdrówka dla Dawida i dla małej też. A moje cigąle rozrabiają. Arek wybił sobie o szafkę zęba, ale na szczęście się trzyma. A Olka o mało karku nie złamała jak spadła z tapczanu. Zawsze coś z nimi.
Owca- mój Siemens też się rypie pomału. Ale teraz chyba kupię sobie iPada, bo tego miałam ponad 5 lat więc swoje wysłużył, a technologia poszła do przodu i ja do tyłu jestem o 5 lat.
Megi- mi się też marzy wiosna, może jakby śnieg był to by człowiek miał co robić na dworze. Zawsze to jakaś frajda te sanki i sam by sobie pozjeżdżał a tak na dworze nie ma co robić bo ni to śnieg padał ni to deszcz, a w domu dzieciaki tez się nudzą. Dziś robiły kartki dla dziadków, więc jeszcze jakoś się zajęły. Ostatnio im biwak zrobiłam w domu. Mamy taki mały namiot i domek do malowania i tam sobie biwakowały, to spokój i cisza była.

Agnis- nie martw się na zapas, chociaż wiem, że to marne pocieszenie. Ale zawsze jak coś czujesz, że jest nie tak to nie czekaj i gnaj na IP. I zadymę rób, lepiej panikować. A ja trzymam kciuki za pomyślne i szybkie rozwiązanie. Sto lat dla synka z okazji 8 lat.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dobry wieczór. Chwalę się wersją BETA, będzie inny adres i w ogóle inaczej... to taka przymiarka:
ezoja-

kroma , ciacho, Future, marzenko cześć
Owca racuchy mjami!
megi też chcę wiosnę!
 
Do góry