reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Czołem dziewczyny. Ja znowu czasu nie mam, kurde jak Pawcio leżał w łóżeczku to miałam czasu wiecej a teraz obaj coś ode mnie chcą a to młody za ręke bierze i bawić woła....dobrze że mężulek jutro wraca, troszkę odsapnę od tych zabaw:-) bo jego to już normalnie dzieciaki molestują a mamy do zabawy nie widzą:-D A więc pazurki sobie przed chwilą zrobiłam, sexy a co tam, przygotowana na powrót męża jestem hihi...
future a to ci dopiero....66 batoników nabitych:szok: dobrze że ci kase zwrócili, trzeba patrzeć na paragon jeszcze przy kasie, czasem oszukują....ja nie raz w eko natknęłam sie na cene promocyjną a na paragonie widniała cena z przed promocji, paragony zaczęłam brać i zerkam jeszcze przy kasie jeśli wydaje mi się za dużo.
Tak poza tym dzieciaki odpukać tak nie chorują na razie, Pawcio czasem zakaszle na sucho ale on alergik więc nawet nie bardzo się martwię tym w końcu roztocza sa wszędzie nawet jeśli sprzatam:/
Zuzia wczoraj była na balu, była zachwycona:) Po feriach maja drugą zmianę czyli 3 razy na 11.30 do 17 a 2 razy na 12 do 17 więc nie będziemy musieli się rankiem zrywać:)
Pozdrawiam was i do usłyszenia....nie wiem kiedy:-p buziole:**
 
reklama
megi też czasu mam mniej jak młoda śmigać pomieszkaniu zaczęła
a jak przyjdzie wieczór to swoimi sprawami się zajmuję i nie mam czasu szyć!!!!! ubolewam nad tym...
 
Hej ;-)

A ja czekam na księdza dziś kolęda...:crazy:
Ech....

Po kolędzie się klade bo coś dziś młody za mocno kopie jak chodze:crazy: i mam wrazenie jakby wypasc miał...:szok:
 
Dzien dobry :-D

Tak Ezoja przyjelam, wpadł jak burza, jaki luzak, w szoku bylam, siedział może 3 minuty i jeszcze telefon odebrał :-D I mówi dobra dobra lece bo mam masze o 18 :-D Pobłogosławił dom i brzuszek hihi i tyle go widziałam :-D

My zadowoleni ale moherowe babcie z dołu...hahaha ale miałam ubaw bo jeszcze na klatke za nim wychodziły i dopowiadały coś tam co im na wątrobie leży :-D
 
Agnis o mamuni ale mochery takie są ;-) obym ja miała na starość z kim rozmawiać i nie musiała wyczekiwać księdza :-D
Owca a Tobie co??
 
reklama
Agnis to fajna koleda haha :-D:-p

ezoja za duzo wczoraj czadu dalam z % :-D:angry:
gosci mialam i sie dzialo :-p:-p a dzis mam za swoje ...
 
Do góry