reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
witam i ja

Faktycznie na fb jest wygodniej i tyle. Przecież nikt nikogo zmuszać nie będzie do przeniesienia się na fb. Pozatym mi ciągle bb się wylogowuje i ciężko załadowuje. Więc oszczędzając moje nerwy z logowaniem i problemami z forum wolę szybko napisać i przeczytać coś na fb niż tu przeglądać strony. Przy 3 dzieci wolę oszczędzić czas.

Ciasteczko laski cie chciały na fb, tylko ty nie chcesz nas bo mamy za małe dzieci a ty maż już prawie dorosłe :) Chociaż ja tam o starszych też chcę poczytać i lubię słuchać innych babek. Pozatym z tobą było wesoło na bb i to nie raz, dlarego laski wybrały cię moderatorem.
A tu zaglądam czasem jak mam czas i tyle. I ze względu na ciebie zaglądam :). Bo resztę mam na fb :) Więc nie pisz że cię wszystkie olały, bo Owca czasem kuknie i widziałam nawet Mychę co zaglądałam i coś napisała.
 
czyli jednak ktos to czyta...:-p
ja rozumiem ze wam tam wygodniej i ok, kazdy pisze gdzie chce a ja jako mod tylko poinformowalam atagate dlaczego forum swieci pustkami
kroma i gdzie ja niby napisalam ze Wy mnie olalyście? to sie tyczyło wątku i po roku reanimacji musze stwierdzić, że pacjent zmarł łącznie z lekarzem
i tak w ogole nie ze ja do was nie chciala tylko forma pisania mi tam nie odpowiada i to byl jedyny powod lekarz odchodzi z pacjentem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam.

Przyznam, że dawno Mnie tu nie było, ale za dużo się działo i czasu też brakowało. Teraz tak jakoś Mnie naszło więc weszłam. Wydaje Mi się, że nikt nikogo nie olał po prostu tak jak dziewczyny piszą na FB to wszystko sprawniej działa, jakoś tak lepiej się tam pisze i czyta, jakoś tak wszystko szybciej idzie tam znaleźć itp., ale to rzecz gustu i przyzwyczajenia, każdemu co innego lepiej przypasuje i niema co się denerwować.....

Spanie Mnie muli, zmęczona jestem trzeba się chyba zaraz położyć i odpocząć.

Spokojnej nocy. :) Dobranoc.
 
Ostatnia edycja:
Wykąpalam sie umylam glowe, wypilam kawe, obejrzalam troche z Kacprem stare "W pustyni i w puszczy" :biggrin2:to był film! Az mam ochote przeczytac ksiazke raz jeszcze i to na glos Kacprowi zeby poznał co to prawdziwa powiesc :biggrin2:

Dzis napisal do mnie gosciu ze chce kupic obraz ale ze 20 zl a ja wystawilam za 30..ale nie zgodzilam sie bo obraz jest dosc duzy no i bez przesady, moze kiedys go sprzedam. Niby 10 zl nie duzo ale 20 to bez przesady nawet na pampersy nie bede miala. Poczekam jeszcze troche ;-)

NIedlugo bede szykowac sie z Oskim do kosciola, wyszykuje go w nową kurteczke co kupilam wczoraj w Pepco za 39 zl z Disneya z Myszką miki. Fajna podoba mi sie :biggrin2: i jak to powie moj mąż "Matka znowu cie wylansowała" ahahahaha :-D

Milej niedzieli :biggrin2:
 
Ale mnie tu dawno nie było o ho ho :szok: Może moja koleżanka zechce tu dołączyć poczekamy zobaczymy, już jej wspomniałam o tym forum a jest ona jak ja z Międzyrzecza.
 
Hej Megi niech wpada i inne tez niech pisza. Ja raz na tydzień kukne tutaj. Atagata pisz co u ciebie i nie zrazaj sie bo część dziewczyn z fejsa cię nie zna jeszcze dobrze.
 
reklama
Do góry