reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gotowa mama

z wszystkimi się Wami zgodzę, bo każda po części ma racje

ja od zawsze wiedziłam że chce mieć dzieci - jakoś tak mi w głowie to siedziało że chce miec trójeczkę i już
nie umiem tego wyjaśnić, taka moja natura
ale życie zwasze układa swoją historię i mam 2 ale z dziećmi siedzi w domu mąż a ja wróciłam do pracy
czy jestem dzięki temu gorszą czy lepsza mama? czy byłam gotowa na macierzyństwo? - ja sobie takich pytań nie zadawałam. Poprostu wszystko co robię staram sie robić na 1000% procent i raz wyjdzie, a raz nie ale wiem wtedy gdzie popełniłam błędy i się uczę
Ważne aby stawić macierzyństwu czoła i czasami spojrzeć na siebie z "boku" , spróbować być obiektywnym
 
reklama
Ja od zawsze wiedziałam, że chcę być mamą. Zastanawiałam się tylko czy dam sobie radę... Później pojawił się odpowiedni facet (mój mąż) wzięliśmy ślub i postanowiliśmy zacząć się starać.. Udało się, niestety po 7 tygodniach poroniłam. Po tym wydarzeniu pragnęłam być jeszcze bardziej mamą. Oczekaliśmy trochę i znów staranka..., udało się jest nasza kochana Córeczka. W przyszłości planujemy jeszcze jedno maleńswo, mam nadzieję, że się uda.
 
Do góry