reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gotowanie dla niejadka :)

emilka2626

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Marzec 2010
Postów
20
Miasto
Łódź
Wiem wiem, podobno niejadki nie istnieją, bo są dzieci, które jedzą więcej a niektóre mniej. No mój Mati należy do tych co jedzą mało i to jeszcze ma wyszukane podniebienie hahah :-D Jednakże ze swojej strony chciałam się spytać co można podawać, przyrządzać takim smerfom. Podam Wam przykład: Mati pytany o to co zje na śniadanie? odpowiada ze nic. Więc ja pytam się go czy zje kanapkę z ... i wymieniam on na to że nie lubi kanapek, więc może bułeczka nieee. On zje frytki :-D Nie myślcie , że mu zrobiłam frytki po długiej rozmowie zjadł kanapkę, tylko chciałabym mu zrobić coś, jakiś nowy pomysł żeby zjadł z ochotą. A parówki w cieście francuskim, na gorąco tak ale nie często, oczywiście z obiadem i kolacją też mam problem.Więc kochane mamusie poradźcie coś? :-)



http://www.zdjecia-slubne-lodz.com
 
reklama
Mój Maksio był "dzieckiem,które mniej je;)".postępowałam według rad doktora Spocka,czyli np.dawałam malenkie porcje na olbrzymim talerzu - dziecko dziwiło sie,że TAK MAŁO ma zjesć.Z jedzenia "tworzyłam" mu obrazki i "budowle" na talerzu,w myśl przysłowia,że je sie oczami.Nie ganiałam za nim z łyzką,ale nic nie dostawał w miedzyczasie,żadnych słodkich soczków,jogurcików czy chrupek:)
 
Do góry