reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gotowanie z dzieckiem, prezent

caltha

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Luty 2014
Postów
9 989
Moja 5-latka przeżywa fascynację Masterchef junior. Od zawsze pomaga mi w kuchni.
Kupiłam jej specjalną ilustrowaną książkę kucharską dla dzieci ( Link do: „GOTUJ Z ALĄ I ANTKIEM. KSIĄŻKA KUCHARSKA DLA DZIECI", Joanna Anger Anna Piszczek - alaantkowySKLEP ) i to był strzał w 10. Dołączył do niej brat 2lata.
I teraz na zbliżający się dzień dziecka szukam dla nich zestawów lub pojedynczych przyborów kuchennych w wersji dla dzieci.
Tylko koniecznie do prawdziwego gotowania a nie do zabawy w kuchnię.
Córka ma problemy zdrowotne, m.in. słabą siłę mięśni i jest niskorosła i moimi sprzętami się męczy. Szukam więc wersji mini, ale właśnie nie zabawek.

Może coś podpowiecie?
 
reklama
Aż z ciekawości sama zapytałam wujka googla co podpowie - i wyskoczyło, że na allegro można kupić fartuch z masterchefa z imieniem swojego dziecka :)
A z tego co mi się wyświetliło, to chyba tylko Klein 9625 Braun wchodziłoby w grę.
 
Czasem można w marketach dostac przybory kuchenne z silikonu. Super zestawy są też z Tefal - ale tu już cena wyższa. Ale jak mała poważnie podchodzi do gotowania, to ja bym zainwestowała 😁 mój dwulatek też uwielbia siedzieć i pomagać w kuchni i z tymi tefalowskimi dobrze sobie radzi.
 
Do góry