reklama

Gotuj z wrześniowymi mamusiami czyli kulinaria:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2011' rozpoczęty przez Mononoke, 12 Styczeń 2011.

1. Mononoke

Mononoke Fanka BB :)

Watek kulinarny do dzielenia sie przepisami. Nic dodac nic ujac :)
    Ja nie umiem gotowac wiec wiele nie pomoge ale jestem poasozytem i b. chetnie skorzystam z waszych przepisow ;p

2. asia*

asia* Moderator

o coś dla mnie :) lubie ten temat.

U mnie dzisiaj na kolacjo-obiad pieczona kiełbaska i pieczone ziemniaczki czosnkowo ziołowe.

Jak będe mieć chwile to moge wpisać przepisy z mojej książki o zywieniu dla ciężarnych

3. reklama
  4. Dora_M

Dora_M Fanka BB :)

heh a mi któraś z dziewczyn wczoraj zrobiła takiego smaka na jajka z majonezem, ze musiały być na kolacje

5. natusiaMa

natusiaMa Październikowe mamy'08

Ja cały dzień nic nie mogę przełknąć, ale może na tosta mam smaka:confused:

6. dosia82

dosia82 Zaangażowana w BB

7. natusiaMa

natusiaMa Październikowe mamy'08

8. asia*

asia* Moderator

dosia
    zapiekanka wyglada super, chyba ją zrobie w sobote.

Dzisiaj robie sałatke zwykłą, z salaty pomoidora i jajka, po wczorajszym obrzarstwie kielbasa i ziemniorami cos lekkiego sie przyda

9. dosia82

dosia82 Zaangażowana w BB

Przepis już kilkakrotnie wypróbowany przeze mnie i przez członków rodziny również. asia* będziesz zadowolona i na pewno zapiekanka wpisze się do Twojego menu.

10. reklama
  11. Fleur

Fleur Gość

Dosia super przepis na tą zapiekanke tez zrobie ja w weekend bo wyglada smakowicie [​IMG]

12. Fleur

Fleur Gość

Fenulka u mnie dzis kurczak pieczony plus ryz a do tego brokuły i marchewka :) Ja to musze sie zaopatrzyc w jakies zdrowe przekąski :)

Poleć forum