reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gotuj z wrześniowymi mamusiami czyli kulinaria:)

ja dziś w Biedronce zauważyłam opakowania truskawek 250g za 2,90, oczywiście że kupiłam dla mojego Bączka :-D pewnie nie mają nic wspólnego z prawdziwymi truskawkami ale mała uwielbia, ja zresztą też, truskawki jagody i śliwki, mniaaaaaam, ach, co to będzie za latooooo!!!!
 
reklama
U mnie z mięsem problemu nie ma, ale za to nie pamiętam kiedy ostatni raz jadłam wędlinę. Kanapeczki ostatnio to tylko z wszelkiego rodzaju serami, serkami, warzywami. A na samą myśl o szynce jakoś mi tak nie fajnie.
 
ja właśnie ostatnio byłam w biedronce i truskawek brak..musze poszukać gdzie indziej..

i mięcho już mogę, zapach tez mnie nie zabija..na razie tylko jakoś na kurczaka blee..reszta może być.
 
no ja dziś podobnie jak większość -na łatwiznę - udko juz się gotuje, mrożonka wiosenna do tego 3ziemniaki i zupa jak malowana!!
 
ja też taką zupke robie, a makaron to czasami odeazu do gara daje, i wszystko się razem szybko robi.

Ja wróciłam z zakupów też bez truskawek :( by i owszem ale za 10 zł za opakowanie, a w selgrosie kupuje za 4 zł to nie bde przeplacac i wytrwam.
 
reklama
Do góry