reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gotuj z wrześniowymi mamusiami czyli kulinaria:)

mase cukrową sama robie... korzystam z dwoch przepisow... na sukienke inny, a na figurki i kwiatuszki inny...
postaram sie wpisac przepis, jak tylko go znajde, bo nie pamietam tych gramow dokladnie
 
reklama
super, będe wdzięczna
ja planuje w listopadzie robić ciufe i chciałabym żeby wyszła lepiej od wozu strażackiego z przed roku.
 
Ja przygotowuje się do jutrzejszych gości. Upiekłam cytrynowca - chyba będzie ok bo robię go pierwszy raz i jeszcze roladę śmetankową. Oczywiście mam problem bo nie wiem co przygotowac do jedzenia ... :-(. Dziś idziemy w odwiedziny do znajomych więc wezme trochę ciasta ze sobą.
tylko nie pytajcie czy mi się chce ? a no niechce mi sie... ale do cukierni jakos mi się nie uśmiecha ...
 
W przyszłym miesiacu organizujemy chrzciny, na których będzie mój chrześniak - ma 3 latka i bardzo go kocham. Chciałabym, żeby przynajmniej na jednej rodzinnej imprezie nie musiał pytać rodziców o pozwolenie na zjedzenie czegokolwiek słodkiego, więc gorąco Was proszę o przepisy na ciasta.
Maluszek jest uczulony na mleko krowie (itp), kakao, orzechy, maliny i cytrynę. A nie lubi galaretek. Może mi coś poradzicie sprawdzonego?
 
reklama
Dora_M, od pediatry w poradni laktacyjnej dostałam przepisy na ciasta takie właśnie dla dzieci ze skazą. Tylko że to takie proste przepisy, typu szarlotka sypana ( dziśnawet ją piekłam ) chcesz ? :-)
 
Do góry