reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gotujemy naszym maluchom

a ja jeszcze wprowadze cukinie i brokula i zaczynam dodawac mieso
Anecznik: marchew, dynia, cukinia, pasternak, ziemniak, szpinak nie podszedl, pietruchy tu nie ma (korzenia)

dynie i pasternaka ze sloika dodaje
 
reklama
Parę dni temu zrobiłam słoiczki dla malucha a dziś patrzę a wszystkie "wybuchły" i zasmrodziły całą szafkę :-( nie wiem co źle zrobiłam. Zacznę więc zamrażać mu zupki tylko czy to zdrowe??
 
Mój brzdąc chyba nie najada się moimi zupkami i chcę zagęścić je kleikiem ryżowym lub kukurydzianym. Mam więc pytanie w jaki sposób dodajecie kleiku do obiadków?? Robicie go osobno np. na wodzie i mieszacie z zupką czy wsypujecie bezpośrednio do dania??
 
reklama
Mój brzdąc chyba nie najada się moimi zupkami i chcę zagęścić je kleikiem ryżowym lub kukurydzianym. Mam więc pytanie w jaki sposób dodajecie kleiku do obiadków?? Robicie go osobno np. na wodzie i mieszacie z zupką czy wsypujecie bezpośrednio do dania??
ja dolewam do zupki wody i sypie kleiku az osiagnie pozadana konsystencje:tak:


Jejku wspolczuje wybuchnietych sloiczkow..jak ci sie udalo tego dokonac , miesko w nich bylo?/:szok:
 
Do góry