reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gotujemy naszym maluchom

Prosty deserek dla malucha - Bananowo mi :-D

- łyżeczka masła
- mały banan, obrany i pokrojony
- szczypta cynamonu
- 2 łyżki świeżo wyciśniętego soku z pomarańczy


Na niewielkiej patelni rozpuścić masło, dodać pokrojony w plasterki banan, posypać cynamonem i smażyć na małym ogniu 2 minuty. Dodać sok z pomarańczy i smażyć kolejne 2 minuty. SMACZNEGO

Majusia wcinała aż miło:-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Prosty deserek dla malucha - Bananowo mi :-D

- łyżeczka masła
- mały banan, obrany i pokrojony
- szczypta cynamonu
- 2 łyżki świeżo wyciśniętego soku z pomarańczy


Na niewielkiej patelni rozpuścić masło, dodać pokrojony w plasterki banan, posypać cynamonem i smażyć na małym ogniu 2 minuty. Dodać sok z pomarańczy i smażyć kolejne 2 minuty. SMACZNEGO

Majusia wcinała aż miło:-):-)


A to nie za wcześnie na cytrusy? Ja czytałam, że powinno się je podawać po 12 m-cach z racji tego, że są silnymi alergenami.
 
A to nie za wcześnie na cytrusy? Ja czytałam, że powinno się je podawać po 12 m-cach z racji tego, że są silnymi alergenami.

u nas nic się nie działo, zresztą to 2 łyżeczki a nie cała pomarańcza;-), w słoiczkach są po 9 m-cu. Przepis wzięłam z książki " Mały smakosz" gdzie ten deser proponowany jest dla dzieci pomiędzy 7 a 9 m-cem życia
 
u nas nic się nie działo, zresztą to 2 łyżeczki a nie cała pomarańcza;-), w słoiczkach są po 9 m-cu. Przepis wzięłam z książki " Mały smakosz" gdzie ten deser proponowany jest dla dzieci pomiędzy 7 a 9 m-cem życia

Czyli kolejny dowód na to, że co książka/ strona internetowa/ autor - to inna teoria na temat kolejności wprowadzania produktów dzieciom...
:)
 
reklama
Do góry