reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Gps dla dziecka

pavlika

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam, zamierzam kupić synkowi przed wrześniem zegarek gps. Uważam, że dla 7 latka jeszcze za wcześnie na smartfona, ale fajnie mieć kontakt z dzieckiem i wiedzieć co się z nim dzieje. Co polecicie?

reklama

Wiatraki

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam, zamierzam kupić synkowi przed wrześniem zegarek gps. Uważam, że dla 7 latka jeszcze za wcześnie na smartfona, ale fajnie mieć kontakt z dzieckiem i wiedzieć co się z nim dzieje. Co polecicie?
My w pierwszej klasie dalismy dziecku zegarek. Czesto były błędy na mapie i nie pokazywało dokładnego miejsca pobytu dziecka. Dzwonienie tylko z cichego miejsca (moje dziecko szło na przerwie do toalety) a i tak kiepsko słychać. W drugiej klasie daliśmy prosty telefon, jesteśmy bardziej zadowoleni. Na nowszych telefonach można ściągnąć aplikacje GPS.

c_or_nelia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
My w pierwszej klasie dalismy dziecku zegarek. Czesto były błędy na mapie i nie pokazywało dokładnego miejsca pobytu dziecka. Dzwonienie tylko z cichego miejsca (moje dziecko szło na przerwie do toalety) a i tak kiepsko słychać. W drugiej klasie daliśmy prosty telefon, jesteśmy bardziej zadowoleni. Na nowszych telefonach można ściągnąć aplikacje GPS.
Bo to zależy czy zegarek ma funkcje gps czy lbs. Lbs nie pokszują dokładnej lokalizacji.

Kupiłam taki zegarek siostrze na 7 urodziny i sprawdza się świetnie. Również uważam, że to nie wiek na posiadanie smartfona. A dzięki zegarkowi nie trzeba się martwić gdzie jest dziecko i zawsze można się z nim skontaktować.

Veronicce

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Myślę, ze wiele tutaj zależy od tego jaki jest to gps oraz jaka firmę się wybierze. Obecnie jest bardzo wiele nowoczesnych urządzeń, które nie gubią zasięgu. Warto poczytać sobie opinie bo są lepsze i gorsze. NIewielki wydatek a moze pomóc. Dzięki lokalizacji GPS można skutecznie zminimalizować ryzyko zaginięcia dziecka. . W przypadku zaginięcia rodzice mogą bez problemu sprawdzić aktualne położenie lokalizatora, a także trasę, którą dziecko się poruszało. Dopóki na przykład lokalizatora nie zgubiło czy ktos mu nie zdjąl.
Możesz spróbowac, szczególnie, ze nie jest to jakis duzy wydatek. Zerknij na ten model.

Ostatnia edycja:

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry