reklama

Gra edukacyna

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez Kasia12a, 22 Marzec 2011.

1. Kasia12a

Kasia12a Początkująca w BB

Chciałam spróbować kupić swojej córce grę edukacyjną, może jakąś rozwiającą pamięć? Macie może jakiś pomysł jaką?

2. supcia

supcia Zaciekawiona BB

Gry sa swietne, sama nieraz gralam z brzdacami w rozne ukladanki, teraz z pamieci moge Ci polecic "Bystre Oczko", taka zgadywanka dla maluchow 4,5 latkow

3. reklama
  4. k8sad

k8sad Fanka BB :)

mój synek (4 lata) uwielbia: domino, memory, gry planszowe, Piotrusia, puzzle itp. wciąga w nie całą rodzinę.

5. Kasia12a

Kasia12a Początkująca w BB

No ja ostatecznie zainwestowałam w Bystre Oczko. Świetna sprawa jak się okazało:) Polecam kazdemu

6. DobryTata.waw.pl

DobryTata.waw.pl Fanka BB :)

Witam.
    Mam dwóch synów 4 i 6 lat i chętnie gramy w grę "Moje pierwsze monopoly". Polecam.

7. kacha155

kacha155 Początkująca w BB

Młodszy syn (4 lata) najchętniej gra w chińczyka - tego starego ale porządnego. Wiele tłumaczyć nie trzeba było :)
    Lubi też tzw. memorki - odkrywanie kart i szukanie pary.

Jeżeli dziecko jest nieco starsze to b. fajną grą jest Zoobilon - budowanie zagród dla zwierząt. Ale moim zdaniem dziecko musi mieć co najmniej 5-6 lat.

8. hugh

hugh Zaciekawiona BB

U nas tez kroluje memory i zgadywanki. Ostatnio tez spodobaly sie corci ukladanki z modelkami "Top modelki"

9. ruda_102

ruda_102 Początkująca w BB

Wszelkie gry planszowe sa doskonałą propozycją i sprawiają, że dziecko spędza przyjemnie czas z rodzicami :)

10. reklama
  11. anka26_x_07

anka26_x_07 Mama Laury :)

Gra cwiczaca pamiec to zdecydowanie karty Memory!!!

Poleć forum