reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje dla czerwcowych mam i maluszków:)

reklama
Asiuuu cudne te Twoje skarby dwa;)) Gratulacje ogromne;)))) też mi łezki poleciały i gęsiej skórki dostałam;)))) Bardzo, bardzo się cieszę;) teraz będzie już tylko lepiej;**
 
Asieńka - gratulacje :)

A my dziewczynki po szklanka_mleka.jpg w koncu trzeba pierwsze nasze maleństwa opić :)
 
Sąą!!!!!!!!!!!!! Gratuluję i ściskam!!!!!!!!!!!!!! Boże jakie malusieńkie!!

na fb są zdjęcia jak ktoś jeszcze nie widział, czy tu też?zaraz zaglądam
ok tu też są
 
Ostatnia edycja:
Asiu serdecznie gratuluje:)))))) Śliczne maleństwa.
Ja tylko podczytuje wątek bardziej aktywna byłam na początku ale Twoją /waszą historię śledzę na od początku i cały czas trzymam kciuki.Teraz już będzie tylko dobrze Dzielna z Was rodzinka


SICL trzymam mocno za was kciuki&&&&&&&&&&
 
ASiia GRATULACJE!!!!!! Pierwsze czerwcowe (kwietniowe) dzieciaczki. :-)Cudownie. Teraz życzę zdrowia i siły dla maluszków. Sa piekne!!!!!


PS. A swoja drogą czemu luty i marzec nie znikają???
 
Asiia - ogromne gratulacje!!!!! super dzielni młodzi mężczyźni i dumna mama (mi też łezki jakoś same poleciały), trzymajcie się cieplutko i zdrowo!!!!

Polaa - jakieś wirusisko nas dopadło, byłam dziś u GP i dostałam piguły na to, bo mnie juz mięśnie brzucha od kaszlenie bolą.
 
reklama
asiia gratulacje!!! Maluszki przecudne są. No nie mogę uwierzyć i ryczę do komputera :-D:-D:-D. Teraz już z górki.

Jak już Cię do nich zabiorą to dopiero będzie szał.

Trzymajcie się dzielnie!!!

Za Wasze zdrówko (oczywiście Piccolo)
Zobacz załącznik 452490
 
Ostatnia edycja:
Do góry