reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje dla czerwcowych mam i maluszków:)

reklama
Asiia i Sicil ogromne gratulacje i wyrazy podziwu dla Was, ze dalyscie rade i ze jestescie tak dzielne !!!
Kochane te wasze dzieciaczki :*

Gorace usciski :*****
 
Sicil i Asiia - ogromne gratulacje :tak: dla Was, tak bardzo sie ciesze ze z chlopcami wszystko ok. Przesylam caluski dla chlopcow i usciski dla was dzielne kobitki:-):happy:
 
Sicil - Tobie pierwszej gratulowałam ;)) Dochodzcie do siebie szybciutko i wracajcie do nas !!!!!

Asiia - Tobie jeszcze nie miałam okazji pogratulowac - ogromnie gratulacje dla rodziców,drowka i duuuzo siły dla Twoich maluszkow ;))


Dziewczyny jszybko dochodzcie do sibie, my czekamy na Was!!!!
 
Sicil!!

Wszystkiego Naj!!!!!!!!! Gratulacje!!!!!!!!!!!
Baaaardzo się cieszę, że dochodzicie do siebie:happy:
Buziak dla Julka :happy:
 
GRATKI wczesniejsze czerwcóweczki :-)
Oby dzieciaki byly zdrowe i grzecznie sie chowaly, a pozostalym zycze doczekania do terminu badz krótko przed na rozpakowanie- lekkiego porodu i szybkiego:-)

Mama z czerwca 2010 :-)
 
reklama
Do góry