reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje dla mam

aniam141

Wrześniowe mamy 2008
Dołączył(a)
17 Luty 2008
Postów
11 411
Miasto
Warszawa
Zakładam żeby kazda mogła sobie poczytac jak już wyjdzie ze szpitala !:-D
Najwyżej potem go do czegoś innego doczepimy jak się już każda rozpakuje . z głównego nie da się za bardzo przyczepić więc proszeę jeszcze raz sliczne gratki dla BA .. jako pierwsza niech ma podwójne a co




Ja więc pierwsza mimo że doczytałam ostatnia :-)
Ba ogromne gratulacje dla dzielnej mamy i małej Vaneski .
Niech rośnie nam duże i zdrowe nasze pierwsze kwietniowo - marcowe dzieciątko:tak:
 
reklama
Serdeczne gratulacje dla Ciebie Ba i twojego męża. Niech Ness chowa się zdrowo, a ty szybko wracaj do sił


PS. szkoda że nie da się tych gratulacji z głównego przenieść tutaj...
 
gratuluje jeszcze raz ba ślicznej księżniczki :-):-):-)szybko wracaj do zdrowia kochana:-):-):-)
 
Ba! GRATULACJE ślicznej Dziecinki!!!!
Niech zdrowo rośnie i przynosi uśmiech na buzi każdego dnia!!!!
Buziaki dla Was! :*
 
I jeszcze jeden i jeszcze raz...:-D
Tym razem na "właściwym" wątku-
Ba!- Serdeczne gratulacje!!!! Cieszę się bardzo Waszym szczęściem!:-D Przed finałem było ciężko, ale za to jak wspaniała nagroda prawda? :-) Myślę, że dla takiej Córeczki jak Ness warto wszystko przecierpieć!:tak: Przesyłam całą tonę pozytywnych emocji i życzę dużo zdrowia i siły dla Mamusi i Vanesski :-) I oczywiście wielkie gratulacje dla dumego Tatusia! Niech Córeńka rośnie zdrowo i będzie zawsze największym Waszym szczęściem!!!:-D
 
Radosny to dzień,
szczęśliwy to dzień
bo łaska wielka was spotkała,
że mała Vanesska was
na swych rodziców wybrała.


Wszystkiego dobrego dla Beatki, Mezulka, a przede wszystkim dla slicznej Vanesski.
Niech sie zdrowo chowa!!!!!!!!!!!!
 
Nasza kochana dzielna Beatko :-)
Z okazji narodzin waszej córeczki,
która swoim przyjściem na świat
uradowała tak wiele osób,
życzymy Wam, aby rosła duża,
silna i zdrowa, i żeby była dla Was
źródłem nieustającej radości.
 
reklama
Do góry