reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje dla rodziców

O żesz aż mi łzy popłyneły !! Gratulacje Asterio!! Dużo zdrówka dla Ninki:*** buziaki od ciotki BB :)
ps. mówiłam że niebawem pierwsza u nas sie rozpakuje..
 
reklama
HA! Dopiero teraz mi wpadało do głowy jaką fajną datę urodzin ma Ninka Asterii 13-12-11 :-D. Asteria przyznaj żeś to zaplanowała:-D
 
Asteria gratulacje dla całej Rodzinki. Niech Wam się córcia dobrze i zdrowo chowa.Dużo szczęśliwych chwil i szybkiego powrotu do domku. Macie najlepszy prezent na te Święta.
 
Asteria - super, że dałyście z Ninką radę. Teraz niech ją szybko wypuszczą z tostera, a potem niech się zdrowo chowa, ładnie przybiera i rośnie na chlubę Mamusi i Tatusia. :)

A data łatwa d zapamiętania przynajmniej ;)
 
Asteria- gratuluję:),moc całusków dla Ninki.
aniolek03.gif
 
reklama
Do góry