reklama

Gratulacje dla rozpakowanych marcowek!!

reklama

Kania78

...
Rozwiązania
0
Zuzkon, Heledorka, Makunia, Noelka ogromne gratulacje dla Was i zdrówka dla Maluszków.

Ostatnia edycja:

anka26_x_07

Mama Laury :)
Miasto
Grevenbroich/DE
Rozwiązania
0
Noelka ogromne gratulacje!!!!!
Wracajcie do siebie i czekamy na zdjecia oraz opowiesci z porodowki
A jednak sama dalas rade, nie trzeba bylo wywolywac :D

reklama

Szczebiotka

Fanka BB :)
Miasto
Walia
Rozwiązania
0
Kochane Gratuluję Wam wszystkim serdecznie Maluszków. Z ogromną niecierpliwością wchodziłam na "wiadomości ze szpitala" a potem na zdjęcia by podziwiać Wasze śliczne pociechy, Maluszki są cudne, napatrzeć się na nie nie mogę:tak::-)

Wybaczcie, że każdej z osobna nie pogratuluję ale szczególne uściski dla Królowej Dramatu, biedactwo tyle przeszłaś na porodówce, tulę mocno, cieszę się że z Laurą wszystko w porządku, dużo sił dla Ciebie
no i dla tych które najdłużej czekały Makunia, Gabrynia jest naśliczniejszym Prymaaprilisem jaki kiedykowiek widziałam;-):-)
Noelko kibicowałam Ci przez cały czas, nawet nie wiesz jak się ucieszyłam, że nie musiałaś czekać na wywoływanie, czekam teraz niecierpliwie na zdjęcia Syneczka, mam nadzieję że oboje czujecie się dobrze.
Maryńka Ciebie też nieźle wymęczył poród widzę, mam nadzieję że jednak nie będziesz miała jakiś bardzo przykrych jego wspomnień, czekam niecierpliwie na wieści no i na zdjęcie Twojego Syneczka

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019