reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje dla rozpakowanych marcowek!!

reklama
Zuzkon, Heledorka, Makunia, Noelka ogromne gratulacje dla Was i zdrówka dla Maluszków.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochane Gratuluję Wam wszystkim serdecznie Maluszków. Z ogromną niecierpliwością wchodziłam na "wiadomości ze szpitala" a potem na zdjęcia by podziwiać Wasze śliczne pociechy, Maluszki są cudne, napatrzeć się na nie nie mogę:tak::-)

Wybaczcie, że każdej z osobna nie pogratuluję ale szczególne uściski dla Królowej Dramatu, biedactwo tyle przeszłaś na porodówce, tulę mocno, cieszę się że z Laurą wszystko w porządku, dużo sił dla Ciebie
no i dla tych które najdłużej czekały Makunia, Gabrynia jest naśliczniejszym Prymaaprilisem jaki kiedykowiek widziałam;-):-)
Noelko kibicowałam Ci przez cały czas, nawet nie wiesz jak się ucieszyłam, że nie musiałaś czekać na wywoływanie, czekam teraz niecierpliwie na zdjęcia Syneczka, mam nadzieję że oboje czujecie się dobrze.
Maryńka Ciebie też nieźle wymęczył poród widzę, mam nadzieję że jednak nie będziesz miała jakiś bardzo przykrych jego wspomnień, czekam niecierpliwie na wieści no i na zdjęcie Twojego Syneczka
 
Do góry