reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje dla rozpakowanych wrześnióweczek :)

Wrześniowa wielkie gratulacje
biggrin.gif
Czekamy na wieści :)
 
reklama
Zawsze Was czytałam,ale rzadko się udzielałam(bardzo:))Jak znajdę dłuższą chwilkę,to opowiem o porodzie,choć za bardzo nie ma o czym-cc;/Synek jest zdrowy,poza anemiom wszystko ok.Chodzimy non stop po lekarzach(tak niestety bywa z wczśniakami).Wyszedł ze szpitala 5 sierpnia,je mój pokarm,ale niestety odciągany(właśnie walczę z laktatorem),nie ma siły ssać piersi,pozatym już przyzwyczaił się do butli;/Dziś waży 2520,także podwoił już swoją masę urodzeniową.BTW pozdrowienia dla rozpakowanych i szczere gratulacje:)
 
Zawsze Was czytałam,ale rzadko się udzielałam(bardzo:))Jak znajdę dłuższą chwilkę,to opowiem o porodzie,choć za bardzo nie ma o czym-cc;/Synek jest zdrowy,poza anemiom wszystko ok.Chodzimy non stop po lekarzach(tak niestety bywa z wczśniakami).Wyszedł ze szpitala 5 sierpnia,je mój pokarm,ale niestety odciągany(właśnie walczę z laktatorem),nie ma siły ssać piersi,pozatym już przyzwyczaił się do butli;/Dziś waży 2520,także podwoił już swoją masę urodzeniową.BTW pozdrowienia dla rozpakowanych i szczere gratulacje:)

Dobrze ze już wychodzicie na prostą. Malutki nie ma siły ssać piersi - bidulinka. Ale bardzo dobrze że walczysz z laktatorem i podajesz mu swoje mleko, zapewnie dzięki temu tak ładnie przybiera na wadze.
A co do porodu, to chętnie poczytamy jak sie zaczoł, jak się czułaś, dlaczego tak wcześnie zaczoł sie poród...
Trzymaj sie i dbaj o synusia.
 
ewel-oczywiście dla Ciebie też Gratulacje,zapewne dużo przeżyłaś w związku z wcześniejszym pojawieniem się na świecie Maluszka,ale nie poddawaj się,walcz o laktację,bo dzidziulek tego bardzo potrzebuje.Przy odrobinie czasu napisz coś więcej o porodzie,jak się zaczął i dlaczego tak wcześnie robiono Ci cc?
 
ewel - jejku tak jak piszesz dobrze, ze tylko anemia... że maleństwo już powoli nabiera ciałka, spokojnie zajmuj się przede wszystkim synkiem, a nam opowiesz co siedziało, ajk będziesz miała więcej czasu i ochotę. Synek jest najważniejszy. Trzymam kciuki, żeby wszystko się dobrze ułożyło.
 
I ja dołączam się do tych gratulacji dla wszystkich rozpakowanych mamusiek:) Szczególnie dla Ewell i małego Franeczka... duuuużo zdrówka i siły!!!
Przez te rozpakowane dzidziolki, juz sie nie mogę porodu doczekać:)
 
reklama
Do góry