reklama

gratulacje dla sierpniowek 2012

Temat na forum 'Archiwum sierpień 2012' rozpoczęty przez dzag82, 16 Czerwiec 2012.

1. dzag82

dzag82 Mama Tymka i Witka

kachha, rany julek... No to już swoje przeszliście. Teraz musi być już tylko lepiej. Wśród tych wszystkich smutnych wiadomości dobre jest to, że Patryk rośnie i z Tobą wszystko w porządku :-). Kamień spadł mi z serca. No to teraz mogę z czystym sercem pogratulować Maleństwa :-).
    A Patryś taki malutek na tym zdjęciu... Joooj :-)

No, to jesteście pierwsi do tematu "rozpakowane sierpniowki 2012 i ich pociechy (watek bez komentarza)" :-).

Ostatnia edycja: 16 Czerwiec 2012
  2. irisson

irisson Mama Laury i Niny

Kachha śliczne to Twoje Maleństwo, dużo zdrówka dla Was, trzymaj się Kochana dzielnie, jak będziesz miała czas, to pisz co słychać u Was na bieżąco, będzie dobrze !

3. reklama
  4. sempe

sempe doświadczona mama

cóż za śliczna kruszynka!!! trzymajcie się cieplutko i jak najwięcej zdrówka dla Patryczka!!

5. LeRemi

LeRemi Fanka BB :)

Sliczniutki dzielny okruszek! Kachna najtrudniejsze juz za Wami, teraz moze byc tylko lepiej. Zycze duzo zdrowka dla mamusi i synusia!!!

6. cornelka

cornelka Fanka BB :)

Kachna gratuluję ślicznego maluszka i dużo zdrówka wam życzę. Teraz może już być tylko lepiej, ważne że Patryś przybiera na wadze :tak:
    p.s. a jak ty się czujesz?

7. karenm

karenm Fanka BB :)

Kachha87 synek śliczny. Życzę małemu dużo zdrowia i sił, najważniejsze że rośnie przybiera na wadze, teraz będzie tylko lepiej.

8. kruszki

kruszki Fanka BB :)

tutaj skladajmy sobie gratulacje :)

pierwsze dla kachha87 :) gratulujemy synka i trzymamy kciuki :) najwazniejsze za maluszek rosnie i dzielnie sie trzyma!
    calusy dla naszego pierwszego malenstwa
    forumowa Ciocia kruszkowa ;)

Ostatnia edycja: 17 Czerwiec 2012
  9. KA milka

KA milka mamy lipcowe'06 Fan(ka)

kachna87 gratulacje! Duzo zdrówka dla Was Niech Patryk zdrowo rośnie

10. reklama
  11. agos3009

agos3009 Fanka BB :)

Kachna87 moje gratulacje! Dużo, dużo zdrówka dla Was obojga! Maluszek przecudny! :-)

12. zylcia588

zylcia588 Fanka BB :)

Kachna - gratulacje :)

Poleć forum