reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje dla świeżo upieczonej Mamusi!!!

sergeevna

Pysiołkowa Mama
Dołączył(a)
9 Grudzień 2008
Postów
3 422
Miasto
West Midlands (UK)
Oficjalną Księgę Gratulacyjną uważam za rozpoczętą :yes: ;-)

Salsik, z niecierpliwością czekamy na informacje żeby móc pogratulować naszej Pierwszej Rozpakowanej Mamusi! :laugh2:
 
reklama
Salsik! Ogromne gratulacje!!! :) Dokonałaś tego jako pierwsza i to podwójnie! :) Całe BB zaraz oszaleje, a ja życzę Twoim księżniczkom, żeby zawsze czuły, że są otoczone miłością i były szczęśliwe. Wam, rodzicom, życzę natomiast dużo siły i podwójnej wytrwałości. Nagrodę za ten wysiłek macie już przy sobie :)))
 
Salisk, przeogromniaste GRATULACJE dla Ciebie, Tatusia a dla Halinki i Ani mnóstwo buziaków!

Życzę Dziewczynkom długiego, szczęśliwego życia pełnego miłości i słodyczy!
Popłakałam się ze wzruszenia... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Salsik, gratuluję Wam zdrowych i pewnie ślicznych Dziewczynek :-D Odpoczywaj nasza MAMUSIU.. :tak: I ucałuj dzieciaczki od ciotek z BB!
 
Salsik- serdecznie gratuluję TOBIE I TATUSIOWI zdrowych dziewczynek. Jesteśmy z Ciebie dumne:-). Życzę Tobie szybkiego powrotu do formy, a dziewczynkom dużo zdrówka i siły!!! Ściskam mocno!!!
 
Salsik moje najszczersze gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców. Ogromne buziaki od e-ciotki dla Halinki i Ani :-) Trzymajcie się cieplutko, a Wy dziewczynki rośnijcie zdrowe. Mocno ściskam:-)
 
reklama
Salsik najserdeczniejsze gratulacje dla Was! Jestem totalnie wzruszona, az brak mi słów. Życzę Wam, żeby Wasze córki były zawsze zdrowymi, wspaniałymi, mądrymi dziewczynkami:tak::tak:
 
Do góry