reklama

Gratulacje dla świeżo upieczonej Mamusi!!!

Temat na forum 'Archiwum grudzień 2011' rozpoczęty przez sergeevna, 9 Listopad 2011.

1. sergeevna

sergeevna Pysiołkowa Mama

Oficjalną Księgę Gratulacyjną uważam za rozpoczętą :yes: ;-)

Salsik, z niecierpliwością czekamy na informacje żeby móc pogratulować naszej Pierwszej Rozpakowanej Mamusi! :laugh2:

2. Mła

Mła Jestem, jestem ;)

Salsik! Ogromne gratulacje!!! :) Dokonałaś tego jako pierwsza i to podwójnie! :) Całe BB zaraz oszaleje, a ja życzę Twoim księżniczkom, żeby zawsze czuły, że są otoczone miłością i były szczęśliwe. Wam, rodzicom, życzę natomiast dużo siły i podwójnej wytrwałości. Nagrodę za ten wysiłek macie już przy sobie :)))

3. reklama
  4. sergeevna

sergeevna Pysiołkowa Mama

Salisk, przeogromniaste GRATULACJE dla Ciebie, Tatusia a dla Halinki i Ani mnóstwo buziaków!

Życzę Dziewczynkom długiego, szczęśliwego życia pełnego miłości i słodyczy!
    Popłakałam się ze wzruszenia... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

5. bajeczka

bajeczka Fanka BB :)

salsik gratulacje mamusiu!!! Wspaniale, że jesteście już razem i wszystko jest ok.

6. Nastazja

Nastazja Mama Adama Łobuza I

Salsik, gratuluję Wam zdrowych i pewnie ślicznych Dziewczynek :-D Odpoczywaj nasza MAMUSIU.. :tak: I ucałuj dzieciaczki od ciotek z BB!

7. mimozami79

mimozami79 Fanka BB :)

Salsik- serdecznie gratuluję TOBIE I TATUSIOWI zdrowych dziewczynek. Jesteśmy z Ciebie dumne:-). Życzę Tobie szybkiego powrotu do formy, a dziewczynkom dużo zdrówka i siły!!! Ściskam mocno!!!

8. maxwell80

maxwell80 Mamusia cukiereczków M&M

Salsik kochana!!Gratulacje dla Ciebie i męża!!Ogromne buziaki dla Ani i Halinki od e-cioteczki:-)
    View attachment 406355

9. asia_79

asia_79 Fanka BB :)

Salsik Przeogromne Podwójne oczywiście GRATULACJE !!!!

10. reklama
  11. 27012701

27012701 Mama Pysi

Salsik moje najszczersze gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców. Ogromne buziaki od e-ciotki dla Halinki i Ani :-) Trzymajcie się cieplutko, a Wy dziewczynki rośnijcie zdrowe. Mocno ściskam:-)

12. klariss1

klariss1 Błażej & Kacper Team ;D

Salsik najserdeczniejsze gratulacje dla Was! Jestem totalnie wzruszona, az brak mi słów. Życzę Wam, żeby Wasze córki były zawsze zdrowymi, wspaniałymi, mądrymi dziewczynkami:tak::tak:

Poleć forum