reklama
  • Jerzego Owsiaka poznałam wiele lat temu i miałam okazję spędzić z nim kilka fantastycznych godzin. To piękny, mądry i dobry człowiek. Jestem ogromnie wzruszona, że dzisiaj na Forum tyle z Was wypowiadało się tak bardzo pozytywnie na jego temat. Bardzo dziękuję jemu za to co robi pommo ataków i całego brudu, który na niego wylewają różne osoby i bardzo dziękuję Wam, że jesteście po dobrej stronie mocy. <3 Anna Ślusarczyk Dziękuję za to co robisz. LINK

Gratulacje dla świeżo upieczonej mamusi!

Od
29 Styczeń 2015
Odpowiedzi
0
Chciałam zapytać czy mocie jakieś ciekawe propozycje na prezent - gratulacje dla świeżo upieczonej mamusi i jej dzieciątka? :happy:
Chciałabym zrobić niespodziankę kuzynce,ale szczerze mówiąc póki co nie mam pomysłu....Macie jakieś ciekawe pomysły?
Pozdrawiam
Zuza

reklama

justa2

Początkująca w BB
Od
28 Grudzień 2012
Odpowiedzi
0
Ja ostatnio widziałam takie ładne girlandy z imieniem dzieciaczka (do wyboru oczywiście), takie słodkie małe poduszeczki w kształcie literek. Nie pamiętam na jakiej stronie to widziałam, ale ogólnie wydaje mi się to dobrym prezentem :) Sama bym chciała coś takiego kiedyś dla dzidziusia do pokoiku.

Od
31 Lipiec 2012
Miasto
Racibórz
Odpowiedzi
2
ja to cieszyłam sie z pampersow.. albo innych praktycznych i przydatnych rzeczy do pielęgnacji niemowlaka.. tego nigdy nie za wiele i jak można ulżyć rodzicom w wydatkach.. girlandy czy inne pierdołki pójdą raz dwa w kąt.. do tego jakaś fajna kartka z życzeniami na pamiątkę typu witaj na świecie.. mój młody dostał też taką pieluszkę z głową owieczki dawałam mu ją do spania i teraz wszędzie ja tarmosi cała już wyduldana jest świetnym usypiadłem. cos takiego ma. MIŚ przytulanka dla niemowlaka zamiast pieluszki (4824866833) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Od
3 Luty 2015
Miasto
Pieszyce
Odpowiedzi
0
Pieluszki w formie tortu fajna sprawa.
Ja ostatnio dla mojego chrześniaka zakupiłam ramkę na odcisk malucha - pamiątka na pewno na długie lata. A zawsze można ją skompletować z kocykiem, pluszakiem, pieluszkami czy innymi rzeczami tak jak pisała asiorreek i zapakować w jakiś ładny koszyczek czy pudełeczko.

Od
29 Styczeń 2015
Odpowiedzi
0
Bardzo podobają mi się również DIY,ale nie mam czasu na robótki ręczne więc wolałabym kupić coś fajnego ale gotowego....

Od
29 Styczeń 2015
Odpowiedzi
0
KunigLaura jesteś pewna,że kupując na allegro możesz coś jeszcze dołączyć? Chyba,że wyślesz paczkę na swój adres-dołączysz i dostarczysz sama....
Fajna sprawa, choć jak mam być szczera te czarno-białe grafiki jakoś do mnie nie przemawiają....

Od
3 Luty 2015
Miasto
Pieszyce
Odpowiedzi
0
Tylko tak jak piszesz - wysyłając paczkę na swój adres, a później dopiero wysyłając ją do kuzynki.
Podlinkowałaś wcześniej torcik z Kwiatowej Przesyłki - też fajna sprawa. Przeglądąłam ich ofertę i mają rzeczywiście kilka ciekawych propozycji, które możesz wysłać do kuzynki. Pięknie prezentują się torciki zabawek z pieluszkami, które z pewnością się przydadzą.

reklama
Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test