reklama

Gratulacje dla świeżo upieczonej mamusi!

Temat na forum 'Gratulacje' rozpoczęty przez ZuzannaM, 30 Styczeń 2015.

1. ZuzannaM

ZuzannaM

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Chciałam zapytać czy mocie jakieś ciekawe propozycje na prezent - gratulacje dla świeżo upieczonej mamusi i jej dzieciątka? :happy:
    Chciałabym zrobić niespodziankę kuzynce,ale szczerze mówiąc póki co nie mam pomysłu....Macie jakieś ciekawe pomysły?
    Pozdrawiam
    Zuza

2. justa2

justa2 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja ostatnio widziałam takie ładne girlandy z imieniem dzieciaczka (do wyboru oczywiście), takie słodkie małe poduszeczki w kształcie literek. Nie pamiętam na jakiej stronie to widziałam, ale ogólnie wydaje mi się to dobrym prezentem :) Sama bym chciała coś takiego kiedyś dla dzidziusia do pokoiku.

3. reklama
  4. asiorreek

asiorreek Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    ja to cieszyłam sie z pampersow.. albo innych praktycznych i przydatnych rzeczy do pielęgnacji niemowlaka.. tego nigdy nie za wiele i jak można ulżyć rodzicom w wydatkach.. girlandy czy inne pierdołki pójdą raz dwa w kąt.. do tego jakaś fajna kartka z życzeniami na pamiątkę typu witaj na świecie.. mój młody dostał też taką pieluszkę z głową owieczki dawałam mu ją do spania i teraz wszędzie ja tarmosi cała już wyduldana jest świetnym usypiadłem. cos takiego ma. MIŚ przytulanka dla niemowlaka zamiast pieluszki (4824866833) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

5. ZuzannaM

ZuzannaM

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  6. KunigLaura

KunigLaura

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Pieluszki w formie tortu fajna sprawa.
    Ja ostatnio dla mojego chrześniaka zakupiłam ramkę na odcisk malucha - pamiątka na pewno na długie lata. A zawsze można ją skompletować z kocykiem, pluszakiem, pieluszkami czy innymi rzeczami tak jak pisała asiorreek i zapakować w jakiś ładny koszyczek czy pudełeczko.

7. ZuzannaM

ZuzannaM

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Bardzo podobają mi się również DIY,ale nie mam czasu na robótki ręczne więc wolałabym kupić coś fajnego ale gotowego....

8. KunigLaura

KunigLaura

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ostatnia edycja: 3 Luty 2015
  9. ZuzannaM

ZuzannaM

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    KunigLaura jesteś pewna,że kupując na allegro możesz coś jeszcze dołączyć? Chyba,że wyślesz paczkę na swój adres-dołączysz i dostarczysz sama....
    Fajna sprawa, choć jak mam być szczera te czarno-białe grafiki jakoś do mnie nie przemawiają....

10. reklama
  11. KunigLaura

KunigLaura

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tylko tak jak piszesz - wysyłając paczkę na swój adres, a później dopiero wysyłając ją do kuzynki.
    Podlinkowałaś wcześniej torcik z Kwiatowej Przesyłki - też fajna sprawa. Przeglądąłam ich ofertę i mają rzeczywiście kilka ciekawych propozycji, które możesz wysłać do kuzynki. Pięknie prezentują się torciki zabawek z pieluszkami, które z pewnością się przydadzą.

12. kate_ti

kate_ti

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hmn..może jakaś grzechotka albo płaska poduszka?

Poleć forum