reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje dla świeżo upieczonej mamusi!

Dołączył(a)
29 Styczeń 2015
Postów
14
Chciałam zapytać czy mocie jakieś ciekawe propozycje na prezent - gratulacje dla świeżo upieczonej mamusi i jej dzieciątka? :happy:
Chciałabym zrobić niespodziankę kuzynce,ale szczerze mówiąc póki co nie mam pomysłu....Macie jakieś ciekawe pomysły?
Pozdrawiam
Zuza
 
reklama
Ja ostatnio widziałam takie ładne girlandy z imieniem dzieciaczka (do wyboru oczywiście), takie słodkie małe poduszeczki w kształcie literek. Nie pamiętam na jakiej stronie to widziałam, ale ogólnie wydaje mi się to dobrym prezentem :) Sama bym chciała coś takiego kiedyś dla dzidziusia do pokoiku.
 
ja to cieszyłam sie z pampersow.. albo innych praktycznych i przydatnych rzeczy do pielęgnacji niemowlaka.. tego nigdy nie za wiele i jak można ulżyć rodzicom w wydatkach.. girlandy czy inne pierdołki pójdą raz dwa w kąt.. do tego jakaś fajna kartka z życzeniami na pamiątkę typu witaj na świecie.. mój młody dostał też taką pieluszkę z głową owieczki dawałam mu ją do spania i teraz wszędzie ja tarmosi cała już wyduldana jest świetnym usypiadłem. cos takiego ma. MIŚ przytulanka dla niemowlaka zamiast pieluszki (4824866833) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Pieluszki w formie tortu fajna sprawa.
Ja ostatnio dla mojego chrześniaka zakupiłam ramkę na odcisk malucha - pamiątka na pewno na długie lata. A zawsze można ją skompletować z kocykiem, pluszakiem, pieluszkami czy innymi rzeczami tak jak pisała asiorreek i zapakować w jakiś ładny koszyczek czy pudełeczko.
 
Bardzo podobają mi się również DIY,ale nie mam czasu na robótki ręczne więc wolałabym kupić coś fajnego ale gotowego....
 
KunigLaura jesteś pewna,że kupując na allegro możesz coś jeszcze dołączyć? Chyba,że wyślesz paczkę na swój adres-dołączysz i dostarczysz sama....
Fajna sprawa, choć jak mam być szczera te czarno-białe grafiki jakoś do mnie nie przemawiają....
 
Tylko tak jak piszesz - wysyłając paczkę na swój adres, a później dopiero wysyłając ją do kuzynki.
Podlinkowałaś wcześniej torcik z Kwiatowej Przesyłki - też fajna sprawa. Przeglądąłam ich ofertę i mają rzeczywiście kilka ciekawych propozycji, które możesz wysłać do kuzynki. Pięknie prezentują się torciki zabawek z pieluszkami, które z pewnością się przydadzą.
 
reklama
Do góry