reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje dla świeżo upieczonych lipcowych mamusiek ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kurcze ASiu wzruszylam sie:) dlugo mnie nie bylo i myslalam ze sie pomylilam...:) Najwazniejsze ze malutka zdrowa:) Tobie, malutkiej i tatusiowi duzo duzo zdroweczka:) Gratulacje kochani:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Asiu przyjmij moje serdeczne gratulacje!!! Zycze Wam duzo zdrowka, sily oraz szybkiego powrotu do domku. Lenko, witaj na swiecie!!!
 
Jakie wspaniałe wieści,serdeczne gratulacje maluszki kochana,niech się zdrowo chowa:)))gratulacje dla Ciebie i męża,najważniejsze że malutka zdrowa:)))reszta się ułoży.

Nie wierzę,że to już się zaczyna....
 
Jenyy, ale gratulacji:-) dziekuje wam bardzo kochane:-) ciekawe ktora teraz...
 
Będę pierwsza? Agucha wielkie gratulacje, tyle szczęścia naraz. Śliczne masz te dziewuszki oby rosły zdrowo. Normalnie znowu mam łzy w oczach. Przytulam wirtualnie, całuj dziewuszki od cioci Sophie :-)
 
Agucha - serdeczne gratulacje!!! Dziewczynki sa sliczne, niech zdrowo rosna. I ty szybciutko wracaj do sil.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry