reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje dla świeżo upieczonych lipcowych mamusiek ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

martulka84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2011
Postów
573
Miasto
kuj-pom
Gratulacje AsiaK-K a dla naszej pierwszej lipcowej Gwiazdeczki dużo zdrówka i sił.. :*
 
reklama
Właśnie przeczytałam:tak:

Matko, jak dobrze, ze malutka zdrowa. AsiaK-K - GRATULACJE!!!
 
asiak woooow jak dobrze ,że malutka zdrowa, gratulacje kochana:) dużo, dużo sił życzę:) i czekamy na dalsze wieści:)
 
Ja piernicze.. Asiu wszystkiego naj dla Ciebie i Twojej kruszynki! ;)

kwiaty-dla-seniora.jpg
 
AŻ MNIE ZATKAŁO !!! WOW :) MAMY PIERWSZĄ KRUSZYNKĘ LIPCOWĄ !!! ASIU GRATULUJE !!! DUżo dużo dużo zdrówka dla WAS !!!
 
No to się zaczęło :szok:. GRATULACJE dla naszej pierwszej Mamuśki i jej Maluszki. Zdrówka i niech mała szybko rośnie i się pięknie rozwija.
Wzruszyłam się normalnie :)

Haha - Edzia ja to samo mówię sobie co jest na czerwcówki mnie wyrzuciło ? :-D
 
Ostatnia edycja:
Jak otworzyłam forum, to aż pomyślałam, że źle kliknęłam!!!
Asieńko kochana gratulacje!!!
 
Asiu coz za super wiesci...gratulacje dla pierwszej mamuski. Caluski i usciski dla mamy i malej Lenka...az sie wzruszylam :*
 
reklama
Wielkie gratulacje dla pierwszej lipcowej mamusi i lipcowej córeczki:tak:dużo zdrówka i sił dla Was obu!!!!:tak:
36063_409.jpg
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry