reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Gratulacje,życzenia

kaskax25

mama wspaniałej trójki
Rozwiązania
0
W związku z prośbami zakładam wątek z gratulacjami. Równocześnie od dziś proszę o wpisywanie gratulacji tu. Dziękuje z góry

Hej spiochy wstawac mamy pierwsze dzieciatko na sierpniu!!!!!!!!:-D:-D:-D:-DWczoraj od 21.40 na swiat przyszla Julia mama Aneczka czuje sie dobrze. Julia ma 2950g i 52 cm dlugosci porod odbyl sie blyskawicznie bez nacinania:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Ostatnia edycja:
reklama

deli80

mama Oliwii i Maksymilian
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Gratuluje Aniu raz jeszcze :)

Ostatnia edycja:

Ann:)

Dumna mama blizniaczek
Miasto
NL
Rozwiązania
0
Aneczka, GRATULACJE !!!

aniaso86

mamusia sierpniowa 2009
Miasto
Szczecin- Kopenhaga
Rozwiązania
0
:szok: pierwsza sierpniowa dzidzia:-D:-D:-D:-D:-D

Juleczko witamy na świecie:tak::tak::tak:
A Ci Aniu gratuluje z całego serca:-), aż mi się łezka w oku zakręcila:blink::-):-):-)

Efe1980

Sierpniowa mama Gabrysi
Miasto
Sztum, Poland
Rozwiązania
0
ŁaŁ!!!:-D:-):tak:;-):-D:-)
Włączam BB a tu Sierpniowe Maluszki już!

Aneczko gratulujemy z całego serca! Jesteś dzielna babka! Trzymamy kciuki, żebyście z Juleczką szybciutko do domku wróciły!

Załączniki

Ostatnia edycja:

Mika75

Fanka BB :)
Miasto
Leipzig
Rozwiązania
0
Najszczersze gratulacje Dla Aneczki, z życzeniami szybkiego powrotu do domku !!!!

Cześć wszystkim, na chwilke mnie nie ma a tu takie rzeczy sie dzieją !!!!
Dorwałam sie do netu u brata bo po smsie od Kaski nie mogłam wytrzymać i fakt z wrazenia już mam skurcze, czyzbym faktycznie miała być nastepna???:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: ja sie boję :szok::szok::szok::szok:

anet15

Mama Malgosi i Karolinki
Miasto
woj.lubelskie
Rozwiązania
0
Serdeczne gratulacje ANIU z okazji cudu narodzin JULECZI !!!
Wracajcie szybciutko do domku,czekamy tu na WAS !!!

reklama

miranda

Fanka BB :)
Miasto
skipton UK
Rozwiązania
0
To ja tu wchodzę a tu takie wieści!!!

Aneczko szczere gratulacje, dużo radości i pociechy z Juleczki.
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Mam nadzieję że Aneczka szybko do nas wróci i wszystko opisze. I juz nie bedę pierwsza.Zaraz jadę do szpitala na spotkanie przed cesarką, jakieś badania, wymazy, wywiad. Dam znać co i jak wieczorkiem.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry