reklama

grill;)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2007' rozpoczęty przez fantazja, 30 Styczeń 2008.

1. fantazja

fantazja mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a

Sluchajcie, tak sie wiosennie zrobilo i tak mi do glowy wpadlo...mam dzialke spora pod warszawa (10 min. od janek) i moze bysmy sie tak na grillu tam spotkaly? oczywiscie jak bedzie cieplej - marzec/kwiecien. Jest tam domek mikolajki, wiec jakby co mozna tam spiace dzieci poupychac:) dojazd jest spod ikei bezposredni (jakies 15 minut). mozna tez autkiem oczywiscie. wiec robie wstepne rozeznanie - kto by sie pisal?

Acha..jedna mame z dzieckiem spoza wawy mozemy u siebie na weekend przenocowac - do dyspozycji maly pokoik (Misi;)

2. anni

anni Fanka BB :)

AA to sie rozszalalysmy no - cala para ;-)

Ja bym chetnie ale chyba nie bede miala jak. :-(Wiec poczekam do lata.

W kazdym razie mysle, ze pomysl bomba!

3. reklama
  4. Dzagud

Dzagud mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)

Super pomysł. Ja się piszę, tylko nie wiem czy mnie nie za dużo będzie bo i wyjazd i grill....

5. kachasek

kachasek matka-wariatka :)

ja z chęcią, ale tak jakoś mi nie podrodze:-:)no: wystarczy nam to morze (mamy jakieś 600km w jedną stronę)
    chyba że przeniesiecie Warszawę np w miejsce Wrocławia to będzie super:tak::-D

6. Martitka

Martitka Fanka BB :)

Ja baaardzo chętnie:-):-):-):-)

7. dorotka.1

dorotka.1 doube mamy 06.07,09.10

ja tez ale powiem szczerze blizej czerwca
    lub przynajmniej dnia kiedy julciak stanie na dwie konczyny:-D:-D:-D

8. agik25

agik25 Gość

Wstępnie również mogę się zgłosić:tak:
    Mam jakieś 2h do Wawy, więc może się jakoś uda. A pomysł jak najbardziej super. Fajnie byłoby się bliżej poznać. Im więcej nas będzie tym lepiej ;-):-)

9. NUNA

NUNA Fanka BB :)

kochasek ty wrocław a ja jeszce dalej opole nawe za opolem jakieś 25 kilometrów buuuu

10. reklama
  11. kachasek

kachasek matka-wariatka :)

nuna do wrocławia to ja mam jakieś 90km:dry:

12. NUNA

NUNA Fanka BB :)

kochasku ja jestem z krapkowic
    koło opola

Poleć forum