reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grube endomedrium

Dołączył(a)
3 Czerwiec 2020
Postów
6
Witam. Mam do was dziewczny pytanie jako facet. Uprawiam sex z moja dziewczyna 27 bez zabezpieczen stosunek bez wytrysku. Tak wiem zadna to anty metoda. Ale moja Pani ma problem z okresami albo je ma albo sa tak nieregularne ze niewiadomo kiedy sa dni plodne a nie nieplodne. Wczoraj byla u gina aby przypisal jej tabletki i podczas badania usg wyszlo ze ma grube endometrium. 21mm kazal zrobil bete hcg. Oraz przypisal luteine aby wywolac jak cos okres. Mozecie mi powiedziec czy to jest wczesna ciąza czy jak. Wynik dopiero z hcg dzis po 20 mam takiego stresa ze masakra.
 
reklama
Przy nieregularnych cyklach endo może być grube , jak i może to być ciąża, ale bardziej myślę że przed tabletkami ,lekarz woli się upewnić czy nie ma ciąży, skoro nie wiadomo kiedy okres powinien przyjść ,daj znać jak będą wyniki
 
Ja powiem tak ,miałam koleżankę, która ta z okres miała potem przez 50 dni nic ,trzebabylo tabletkami wywoływać, i wiem że zajście w ciążę było baaaardzo trudne ,dopiero stymulacja owulacji dała ciąża
 
reklama
reklama
No wlasnie czy naprawde tak latwo zajsc ? Kurde kazdy z moich znajomych to jakies leki diety badania tarczyce sex w owulacje i inne rozne cuda endokrynolodzy
Nie wmawiaj sobie, że tak trudno zajść i nie patrz po znajomych parach, które się starają i mają z tym problemem.
Ja tak sądziłam i bęc... W pierwszym cyklu.
Także jeśli to nie będzie nic, a wy nie chcecie dziecka, to zacznijcie się od teraz zabezpieczać na poważnie.
Nie patrzcie też na to, że lekarz powie, że są jakieś medyczne problemy i może być ciężko. Znajome, którym lekarz tak powiedział, też zaszły bez starań. Życie znajdzie drogę.
Trzymam kciuki, żeby wszystko było po waszej myśli. Trzymajcie się.
 
Do góry