reklama

Grudniaki czekają na kolejne rodzeństwo :)

Temat na forum 'Grudniowe mamy 2010' rozpoczęty przez wrublik7, 22 Grudzień 2011.

1. wrublik7

wrublik7 maj'08 grudzień'10 maj'12

View attachment 418826
    fotografie_20dzieci_20-_20geddes_20-_2046.jpg

Kolejne rodzeństwo naszych grudniaczków, czyli jak to być starszemu w rodzinie :-D

Ainah21

siostrzyczka Maja

18 II 2012

Wrublik7

braciszek Michałek

9 V 2012

Asiula33

siostrzyczka

06 VI 2012

Ewa86

siostrzyczka Anielka

28 VII 2012

Thinka

siostrzyczka Laura

16 VIII 2012

Pati.b

siostrzyczka Weronika

22 IX 2012

Agbar

braciszek Michałek

IX 2012

Antylopka

braciszek Kacper

16 X 2012

Sarka

braciszek Oliwierek

7 XII 2012

Gosia B.

braciszek Julek

14 II 2013

Smile

braciszek Franek

14 IV 2013

Cwietka

braciszek

VIII 2013

Ewa86

siostrzyczka/braciszek

III 2014

Ostatnia edycja: 24 Lipiec 2013
  2. wrublik7

dziewczynki, terminy wyliczyłam na razie na piechotę z suwaczków, proszę dajcie znać jakie są na prawdę ;-)

a tu brzuszek z 18 tygodnia
    View attachment 418840

Ostatnia edycja: 22 Grudzień 2011
  3. reklama
  4. sunnflower

sunnflower Fanka BB :)

rany ale fajnie... może ja też kiedyś...

5. olcia100

olcia100 Fanka BB :)

wrubiku a o płci nic jeszcze nie wiadomo? Chcecie poznać? Brzusio sliczny:)

6. wrublik7

Olcia może będzie wiadomo jak za 3 tygodnie pójdę na połówkowe. Dziś tylko "wymęczyłam" od lekarza czy na pierwszy rzut oka wszystko z dzidzią w porządku, kazałam lekarzowi posprawdzać rączki nóżki... :-D poweidział że raczej wszystko jest, ale przez to długie niepokojące krwawienie, muszę uważać i leżeć.
    a płeć to bym chciała się dowiedzieć z racji praktycznej wiedziałabym czy mam trzymać sukieneczki, czy podać dalej bo tego się skupia trochę przy trójeczce dzieciaczków :rofl2:

7. mamolka

mamolka Fanka BB :)

no nie mogę- do chwili obecnej twardo stałam że więcej dzieci niet- no a teraz zobaczyłam tą listę i cholibka....tak mi się trochę chce :baffled::-D

8. thinka

thinka Mama Lusi i Laurki!

Wrublik ja będę miała raczej późniejszy termin bo owulacja mi się przesunęła. Jak już coś konkretnie będzie wiadomo to dam znać. Brzuszek piękny! :tak:

9. sarka

sarka trójkowa mama

Fajnie tak czasem poczuć ciążowe klimaty:-D

wrublik wątek super i jak najbardziej na miescu:tak:Brzusio bardzo ładny no i wcale nieduży:) ale co to znaczy że lekarz mówi "raczej wszystko jest":szok: ale chyba tak po prostu napisałaś:-)

mamolka ja jestem pewna że przyjdzie Ci jeszcze ochota na córkę:-D, jeszcze tyyyyle czasu masz na rodzenie dzieci że zdąży ci się zachcieć:-p :-pMi po W. sie długo nie chciało, w końcu jak przyszła ochota, instynkt znów się obudził to nie było zmiłuj:-D I teraz tez wiem że mi się zachce, bo juz teraz mi się chce:-D ale na razie o inne rzeczy musze zadbać, obstawiam czas jak mała pójdzie do przedszkola:tak:

10. reklama
  11. wrublik7

12. wrublik7

tak napisałam, bo ja ostatnio tak schizowałam, czy mi dziecko się dobrze rozwija i czy ma rączki nóżki... no więc ma
    a brzusio już jest dobrze widoczny - nie tak jak w poprzedniej ciąży, długo długo nic

Poleć forum