reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniaki czekają na kolejne rodzeństwo :)

no to ja sie tez dopisze :-)

Weronika powitała świat miesiac przed terminem porodu :-) 22.09.2012 o godzinie 6:40 waga 2450 wzrost 49cm -cały porod od pierwszego skurczu trwał 1godzine i 20 minut- byloby szybciej gdyby nie połozne w szpitalu :baffled:
w porownaniu do braciszka Weronika jest mega głodomorkiem:-D
 
reklama
Hej Dziewczyny :)

Ja jestem mamą Zuzi z 20.12.2010 :) Dopiero dzisiaj wpadłam na pomysł, żeby tu zajrzeć, ale mam nadzieję, że szybko się zaaklimatyzuję :) Ja 21.02.2013 urodziłam Synka Stasia :) Ciężko jest, bo nie zawsze dzieciaki chcą współpracować ze mną, hehe, ale dajemy radę :) Zuzia też póki co dobrze się do Stasia odnosi i jest opiekuńcza, czego bardzo się baliśmy, gdyż przed Stasia narodzinami była o mnie strasznie zaborcza :) Mam nadzieję, że tak będzie nadal się dobrze do niego odnosić :)
 
Hej Dziewczyny :)

Ja jestem mamą Zuzi z 20.12.2010 :) Dopiero dzisiaj wpadłam na pomysł, żeby tu zajrzeć, ale mam nadzieję, że szybko się zaaklimatyzuję :) Ja 21.02.2013 urodziłam Synka Stasia :) Ciężko jest, bo nie zawsze dzieciaki chcą współpracować ze mną, hehe, ale dajemy radę :) Zuzia też póki co dobrze się do Stasia odnosi i jest opiekuńcza, czego bardzo się baliśmy, gdyż przed Stasia narodzinami była o mnie strasznie zaborcza :) Mam nadzieję, że tak będzie nadal się dobrze do niego odnosić :)

Gratulacje! Na pewno będzie do czasu aż mały nie zacznie podkradać zabawek :) Powodzenia :)
 
reklama
Do góry