reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniaki czekają na kolejne rodzeństwo :)

reklama
Asiula gratuluję i witaj na forum.
Ainah, a jak Ty się czujesz - w końcu już tuż tuż. ;)
 
Elena - dzięki, że pytasz :) Czuję się dobrze jak na końcówkę ciąży. łatwiej mi oddychać, choć zdarza mi się jeszcze zadyszka, zgaga też rzadziej się pojawia. W sobotę miałam masaż szyjki i być może dlatego dziś w nocy odpadł mi czop. Poza tym cisza :p
 
Mówi się, że im większa zgaga tym bujniejsza czupryna u maluszka. Póki co się sprawdzało.
 
Hej Dziewczyny, widzę, że nie tylko ja mam wiele dolegliwości w tej drugiej ciąży .. u nas będzie druga dziewczynka a jak u Was?

renczysia- witam i dziękuję!!!

Elena- dziękuję, za powitanie ja również witam serdecznie...

ag29- witam serdecznie i dziękuje za gratulacje z przyjemnością przyjmuję
ainag21- juz niedługo... więc to może być pocieszające, choć zależy jak na to się popatrzy:szok::-D ale przynajmniej będziesz " rozpakowana" a to napewno lżej:szok:
 
Cześć asiula, doskonale Cię rozumiem, że ta ciąża cięższa, bo mój pierwszy synuś jeszcze nie chodzi i wymaga 1000% uwagi :)
Pisz jak najwięcej :)

Witam serdecznie, u nas jest inaczej bo Amelka nie chodzi ona biega... ciągle jej pełno trudno załapać co jej w danym momencie przyjdzie do głowy.. więc wyeksploatowana jestem na maxa przy takiej ruchliwej Dzidzi,,... do tego śpi tylko ok 1h w ciągu dnia ale za to idzie spać ok 19.30 wstaje ok 2 na flachę mleka z kaszką wypija i idzie znowu spa i wstaje różnie czasami 5.30, 6.00, 7.00 w zależności od dnia. a jak Twoj Maksiulek?
 
reklama
Do góry