reklama

Grudniaki czekają na kolejne rodzeństwo :)

Pati.b

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
no to ja sie tez dopisze :-)

Weronika powitała świat miesiac przed terminem porodu :-) 22.09.2012 o godzinie 6:40 waga 2450 wzrost 49cm -cały porod od pierwszego skurczu trwał 1godzine i 20 minut- byloby szybciej gdyby nie połozne w szpitalu :baffled:
w porownaniu do braciszka Weronika jest mega głodomorkiem:-D

reklama

mamolka

Miasto
ok. Lublina
Rozwiązania
0
Pati gratulacje :) Też urodziłam się 22 września :) i do końca nie mogę się zdecydować czy jestem poukładana panna czy niezdecydowana waga :)

aluśka :)

Listopadowa mama '07
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Pati.b serdeczne gratuluję:-) Niech się Maleńka zdrowo chowa a Michałek niech będzie oddanym braciszkiem:-)

krolcia

Miasto
okolice Bydgoszczy
Rozwiązania
1
Dziś wczesnym rankiem urodził się Gosiowy walentynkowy chłopiec:tak: jeszcze bez imienia:-D(negocjacje między szczęśliwymi rodzicami nadal trwają:-D).

Gratulujemy!

Angy84

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Hej Dziewczyny :)

Ja jestem mamą Zuzi z 20.12.2010 :) Dopiero dzisiaj wpadłam na pomysł, żeby tu zajrzeć, ale mam nadzieję, że szybko się zaaklimatyzuję :) Ja 21.02.2013 urodziłam Synka Stasia :) Ciężko jest, bo nie zawsze dzieciaki chcą współpracować ze mną, hehe, ale dajemy radę :) Zuzia też póki co dobrze się do Stasia odnosi i jest opiekuńcza, czego bardzo się baliśmy, gdyż przed Stasia narodzinami była o mnie strasznie zaborcza :) Mam nadzieję, że tak będzie nadal się dobrze do niego odnosić :)

mamolka

Miasto
ok. Lublina
Rozwiązania
0
Hej Dziewczyny :)

Ja jestem mamą Zuzi z 20.12.2010 :) Dopiero dzisiaj wpadłam na pomysł, żeby tu zajrzeć, ale mam nadzieję, że szybko się zaaklimatyzuję :) Ja 21.02.2013 urodziłam Synka Stasia :) Ciężko jest, bo nie zawsze dzieciaki chcą współpracować ze mną, hehe, ale dajemy radę :) Zuzia też póki co dobrze się do Stasia odnosi i jest opiekuńcza, czego bardzo się baliśmy, gdyż przed Stasia narodzinami była o mnie strasznie zaborcza :) Mam nadzieję, że tak będzie nadal się dobrze do niego odnosić :)
Gratulacje! Na pewno będzie do czasu aż mały nie zacznie podkradać zabawek :) Powodzenia :)

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi