reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniaki czekają na kolejne rodzeństwo :)

reklama
Wrublik jak dzidziuś fajny ;-) Wiecie, że ja już nie pamiętam jak to było w ciąży...;/
A poza tym już nie mogę doczekać się Waszych maluszków....bo nasze Grudniaki już takie dorosłe ;-) A tu znowu będzie można podziwiać malutkie, nowo-narodzone kruszynki.
 
Wrublik super ze dzidzia ma się dobrze:tak: uroczy masz brzusio:tak:
a fasolinka słodko sie prezentuje:-)
Ainah chciałam napisać tak jak Wrublik ze do zdjęcia brzuszkowego wcale nie musisz sie ubieraći będzie ładnie;-) to teraz z niecierpliwością czekam na fotkę:tak:
 
wczoraj z męzem poszliśmy zagrać w Keno (często gramy) i mąż mówi do mnie tak - jak wygramy milion to pierwsze co zrobimy to drugiego dzidziola - nie wygraliśmy oczywiście, ale miło mi było usłyszeć to od męża.
 
Dzień dobry :)

Sun - to życzę wygranej :)

Wczoraj miałam trochę doła, nie dość,że Maksiu marudny jak nigdy i wykończył mnie psychicznie, to mąż zapomniał o moich urodzinach. Nawet jak Antylopka do mnie przyjechała z prezentem a ja poczęstowałam ją urodzinową tartą to się nie skapnął ! Potem tłumaczył, że myślał, że wczoraj był 21 a nie 22 :no: W dodaatku wczoraj była rocznica naszych zaręczyn i co śmieszniejsze, sam celowo wybrał ten termin, żeby za dużo dat nie musieć pamiętać :dry: eh, no cóż...

Za niedługo jadę z Maksem do centrum handlowego (king kross) bo ostatni dziś dzień na zrobienie zakupów (reszta prezentów, jakieś ozdoby, choinka i coś tam jeszcze). Na szczęście jadę z rodzicami, także będę miała wsparcie:) Wkurzające jest to, że zakupy miałam zrobić na początku tygodnia, sama, ale zawsze coś wypadało mojemu M, że nie dał rady w danych godzinach zostać z Maksem:/ A chciałam mieć wszystko zrobione wcześniej :-(
 
sun - najważniejsze że decyzja zapadła - możecie mieć następnego dzidziusia!

ainah - :zawstydzona/y: spóźnione ale najszczersze życzonka składam! aaaaaaaa czemu tego nie zdradziłaś wcześniej! :sorry: wredna babo!:-D oczywiście żartuję i najlepszego też z okazji rocznicy ;-):-):-)
 
wrublik dziękuję :*:) z tego co pamiętam, to chyba w ogóle nic nie pisałam wczoraj, tylko podczytywałam, a weny dostałam w nocy na zamkniętym :p
 
reklama
Gartuluje wszytkim ciężaróweczką. Spokojnego oczekiwania życzę.
Thinka, ewa jak zobaczyłam wasze świeżutkie suwaczki zrobiłam OHHH...:-D:-D

U mnie zaspokił sie już instynkt i już nic więcej nie planuję.Planuję naprawić sobie SISIĘ RYSIĘ czyli waginoplastykę. 30 stycznia mam zabieg.
W ciązy jest siostra to sobie jeszcze popatrze na maleństwo takie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry