reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniaki czekają na kolejne rodzeństwo :)

Wrublik kochana w takim razie korzystaj z pomocy i wyleguj się, bo jak Maluch pojawi się na świecie to przy trojce dzieciaczków pewnie o takim lenistwie będziesz mogła zapomnieć ;-)
Ainah miało byc zdjęcie?
 
reklama
Cześć i czołem !

Ciężarówki co u Was? jak się czujecie??

Wczoraj w nocy to się normalnie wystraszyłam, bolał i twardniał mi brzuch, ale tak inaczej jak na braxtona-hicksa, no chyba, że akurat tak he odczuwałam. Wszystko przez to, że mój synuś ukochany przez tę chorobę nie potrafi sam spać i się budzi i trzeba go lulać :/ a najgorsze, że się wierci i nie umie znaleźć sobie miejsca, może dlatego, że katar zaczął mu spływać nosem...
...no i ja się dziś obudziłam z katarem i lekkim bólem gardła, a raczej uczuciem drapania w gardle :/
mam nadzieję, że u Was lepiej !

Edit: Eh co do zdjęcia, to przez to wszystko nawet o nim zapomniałam, ale dziś na roczku Maksia postaram się, żeby ktoś mi zrobił i wrzucę na forum :)
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj w nocy to się normalnie wystraszyłam, bolał i twardniał mi brzuch, ale tak inaczej jak na braxtona-hicksa, no chyba, że akurat tak he odczuwałam. Wszystko przez to, że mój synuś ukochany przez tę chorobę nie potrafi sam spać i się budzi i trzeba go lulać :/ a najgorsze, że się wierci i nie umie znaleźć sobie miejsca, może dlatego, że katar zaczął mu spływać nosem...
...no i ja się dziś obudziłam z katarem i lekkim bólem gardła, a raczej uczuciem drapania w gardle :/
mam nadzieję, że u Was lepiej !

Edit: Eh co do zdjęcia, to przez to wszystko nawet o nim zapomniałam, ale dziś na roczku Maksia postaram się, żeby ktoś mi zrobił i wrzucę na forum :)


Czekamy na fotki.Dużo zdrówka dla Maksia na roczek i dla mamusi również :*

Hello dziewczynki dzisiaj ide do pracy później bo idziemy na szczepienie z Miko :-((( Będzie płacz.No i może w końcu poradzi cos w sprawie drapania.Gościówek drapie się na maxa,nie wiem czemu,od dawna już.Kiedyś dała mi próbki Emolium ale po kilku próbkach przecież nie przejdzie.Szyja zdrapana,pupka nogi,jak tylko się go rozbierze tak rączki w ruch i drapanko,jak kotek.Trzeba go zajmować czymś i wtedy luzzz
 
oh Ainah, a wzięłaś coś na te skurcze, lepiej niech Ci ten Maksio jak najszybciej ozdrowieje, i będzie spokojniutki i grzeczniutki jak na starszego braciszka przystało!
u mnie na razie leżenie działa, tylko mi się powoli włącza sygnał "wij gniazdko" no i chęć przewalenia szaf ledwo co utrzymuję, a przed chwilą zmiana całej pościeli w domu też jest zajęciem dla mnie zabronione... :-p:sorry:
 
Wrublik - a co z łóżeczkiem? Kupujesz coś większego Anulce, czy jeszcze jedno łóżeczko dla najmłodszego szkraba?

A pieluszki wielo dla Maleństwa rozważasz?;-)
 
reklama
Hej :)
Bardzo Wam dziękuję za wszystkie pytania o Maluszka. Odpisywałabym prywatnie do północy (;)), więc pozwólcie, że odpowiem "masowo" tutaj, licząc na to, że zajrzycie.

Jestem po usg. Wszystko ok. Maluszek ma prawie 9 mm, a serduszko bije tak, że całe ciało się trzęsie:) Krwiak znacznie się zmniejszył, w zasadzie już prawie zanika. Dzieciątko skutecznie się rozpycha i na żadne krwiaki nie ma już po prostu miejsca :) Pierwsza w życiu bitwa Maluszka już prawie wygrana.

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie dobre słowa! Pozdrawiamy mocno!
 
Do góry