reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniaki czekają na kolejne rodzeństwo :)

dzięki dziewczyny za gratki, ja się cieszę przede wszystkim dlatego że na usg wszystko wygląda cacy.
Gratki Wrubliczku :*****(załuje, ze pikne body z napisami wydałam bratowej bo juz by do Ciebie szło :-()
My na wiosne kupujemy pietrowe, u nas dwa sie nie zmieszcza.
nic nie szkodzi! ja po dziewczynkach nie wszystko różowe mam (tu oko puszczam do Krolci i Gabi od których zdobyłam trochę pochłopięcych ubranek) :-D dla Ani baaardzo dużo miałam niebieskich ubranek, dla Wiktorii lubiłam groszkową zieleń, więc trochę tego się uzbiera, najgorzej to będzie w rozmiarówce przedszkolnej, bo wtedy to już praktycznie wszystko mam typowo dziewczyńskie
Gratuluję Wrublik!!!
fajnie że chłopak, pewnie po cichu na to liczyłaś. :-)

na to po cichu liczyłam, żeby mąż mi dał spokój już i nie gadał o 4 dzidziu :sorry2::-D bo jak przeleżę tą ciążę, to już podobnej powtórki nie chcę

Thinka dopiero teraz chyba doczytałam o torbieli, nie martw się (wiem łatwo powiedzieć), ale na pewno wszystko jakoś się ułoży, innej opcji nie ma!
 
reklama
nie, Krolcia byłam na usg sama, ale mąż normalnie tak się ucieszył, że prawie po ziemi nie stąpa, bo jest pokręcony w temacie genealogii i teraz jest nadzieja że będzie miał komu opowiadać kilkusetletnią historię swego rodu
Bodzia wiem na pewno że dostanę, bo na pewno będę teraz koleżanki z synkami przetrzymywać by nie rozdawały ubranek po chłopakach, a może z którąś zorganizuję wymianę chłopięce za dziewczęce, no ale najpierw to niech się dzidzia urodzi
 
Wrublik - super wieści:-) Gratulacje:-) Idealnie się złożyło - dwie starsze siostrzyczki do opiekowania się rodzynkiem;-)
Prześlij mi swój adres, bo wciąż trzymam dla Ciebie papierki. I kawałek kocyka na wkładki suche też Ci utnę (ile wkładek potrzebujesz?) Niezłą okazję złapałaś z tymi pieluchami:szok::tak: Na bazarku tyle to sobie za dwie liczą:-D

Ainah - ja już miałam torbę na tym etapie spakowaną, ale chyba coś przeczuwałam, bo po 2 tyg. byłam już w szpitalu:tak: Ale Ty się jeszcze trzymaj:-D
Ewa, Thinka - dobre wieści:tak: Tymi drobnymi problemami się nie przejmujcie - Wasze organizmy są teraz w ciągłej reorganizacji- a to, jak i burza hormonalna, sprzyja normowaniu, więc zarówno krwiak jak i torbiel się wchłoną:tak:
Zdrówka dla Was i jak najmniej przykrych dolegliwości;-)
 
Thnika proszę bardzo:) Niestety ze śpiącym Boryskiem nie mam, ale za to z kokoszącym się jest jak widać:):)Mały uwielbia swoje wyrko:)
DSC00777.jpg
 
Ewwe - i pomyśleć, że już Borys ma takie "dorosłe" łóżko.
Renczysia, a mój śpi ze mną i tak będzie najprawdopodobniej dopóki nie przestanie jeść w nocy.
 
reklama
Cześć dziewczyny:)

Ewwe - świetne łóżeczko ! Też chciałabym takie dla Maksia, naprawdę rewelacja !

Wróciłam od lekarza: Maks osłuchowo czysty, gardło ok, trochę jeszcze odkaszluje, ale podobno to normalne.

Gorzej ze mną, mam cały czas chrypę i katar, który leczę od tygodnia, dodatkowo rzęzi mi coś w oskrzelach, jeśli do poniedziałku-wtorku mi nie przejdzie to będę musiała dostać antybiotyk :/ No i nie mogę nigdzie wychodzić :/

mam brać mucofluid, sinupret, płukać gardło solą emską i na kaszel/chrypkę homeovox.

Zaraz doczytam co u Was :)
 
Do góry