reklama

Grudniowa mama u lekarza:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2008' rozpoczęty przez okruszek1, 23 Kwiecień 2008.

1. okruszek1

okruszek1 Fanka BB :)

Hej dziewczyny myślę, że jest to dobry temat na wątek, będzimey mogły dzielić ze soba informacjami jakie u lakarzy zdobyłysmy, porównywać wyniki i chwalić sie osiągnięciami naszych pociecha z usg:-) Zapraszam was wszytskie do korzystania:-)

2. okruszek1

hej dziewczyny mam pytanko kiedy powinno sie mieć pierwsze usg w ciąży? w ostatniej ciąży miałam robione w 7 tygodniu ale ten profesor o którym wam mówiłam pytał mnie czemu tak wcześnie...teraz sama nie wiem

3. reklama
  4. YOKA28

YOKA28 wdrożona

hej:) Wpadłam tu na chwilkę jestem mamuśką grudniową, ale przy okazji odpowiem ...ja pierwsze usg zarówno w pierwszej ciąży jak i teraz miałam robione w 5 tc:)Pozdrawiam

5. agnes.kol

agnes.kol Fanka BB :)

Ja w pierszej ciązy pierwsze USG miałam robione późno, bo w 13 tc, ale dlatego że zmieniałam lekarza.
    Teraz idę do lekarza 5 maja, moja pierwsza wizyta i mam nadzieję, że mi zrobi USG, z tego co wyliczyłam to będzie 8 tc

6. little_mi

little_mi Fanka BB :)

U mnie w 5 tyg nie było widać nic oprócz pęcherzyka. Nie wiadomo więc było, czy jest z zarodkiem.W 6 tyg w 1 ciąży było widoczne ciałko żółte, a w drugiej w tym czasie było już widoczne bijące serduszko. W 12 wiem, że robią już badania na przezierność karkową i sprawdzają kość nosową. To w kierunku zespołu Downa.

7. marzycielka

marzycielka Mama Oliwki'08

Hey dziewczyny:)

Ja jutro o 9.30 mam pierwsze USG:-)
    Dowiem się , który to tydzień w końcu i czy tak jak podejrzewam to bliźniaki:-)
    Bardzo sie cieszę.
    Wkleję również skan USG:-)

8. okruszek1

ciekawa jestem jak tam wyjdą wam wasze usg
    ja na swoje wybiore się pewnie koło 10 tygodnia ciąży bo wcześniej sie trochę boję w ostatniej ciąży wtedy poroniłam więc wolałabym teraz być troszkę później:)

9. marzycielka

Hey:)

Ja nareszcie wiem , który to tydzień jak widać w moim podpisie 8 tydz. 4 dzień:-)
    Mam USG jest świetne, jest to dzidziuś bardzo ruchliwy gdyż widziałam dzisiaj jak machał rączkami i ruszał główką!!
    Ma 2.04 cm długości i jak na razie wszystko z Nim ok:-)

Termin mam na 04.12.2008 r :-)

10. reklama
  11. okruszek1

Hej Marzycielka:)bardzo ci gratuluje to niesamowite że tyle już wiesz o swoim meleństwie:):-)

12. marzycielka

Na razie nie dziekuję:)
    Za 4 tyg. mam kolejne USG i nie moge się doczekać:tak:

Poleć forum