reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowa mama u lekarza:)

hejka
ja juz po ktg i jestsmutna i zawiedZiona:-( ja spodziewalam sie jakis skurczy a tu niespodziewanie wyszła tachykardia u malutkiej:-(no i jutro musze isc ponownie na ktg ale jestem dobrej mysli że moze bedzie lepiej:happy2:
 
reklama
hejka
ja juz po ktg i jestsmutna i zawiedZiona:-( ja spodziewalam sie jakis skurczy a tu niespodziewanie wyszła tachykardia u malutkiej:-(no i jutro musze isc ponownie na ktg ale jestem dobrej mysli że moze bedzie lepiej:happy2:
Kochanie nie martw się na zapas.....to napewno przez to że po drodze troszkę się zmęczyłaś a i pewnie zdenerwowana troszkę byłaś...to się zdarza i nie zawsze oznacza coś groźnego...jutro napewno będzie lepiej...:-):-):-) głowa do góry:-)
 
dzieki yoka wiesz z tego wszystkiegom zadzwonilam do mojego lekarza i powiedzial mi mniej wiecekj to samo co ty ze czasmi tak sie zdarza i ze ja by co to zostawili by mnie w szpitalu.wiec teraz juz jestem spokojniejsza:-)
 
hej ja przedchwilka wrocilam od ortopedy z malutka no i bioderka sa niby w granicy normy ale musze stosowac jakies cwiczenia i za 4 miesiace na kontole. A juz sie cieszyłam że może to badanie dobrze wyjdzie
 
Do góry