reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowa mama u lekarza:)

okruszek1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Styczeń 2008
Postów
303
Miasto
Ciechanów
Hej dziewczyny myślę, że jest to dobry temat na wątek, będzimey mogły dzielić ze soba informacjami jakie u lakarzy zdobyłysmy, porównywać wyniki i chwalić sie osiągnięciami naszych pociecha z usg:-) Zapraszam was wszytskie do korzystania:-)
 
reklama
hej dziewczyny mam pytanko kiedy powinno sie mieć pierwsze usg w ciąży? w ostatniej ciąży miałam robione w 7 tygodniu ale ten profesor o którym wam mówiłam pytał mnie czemu tak wcześnie...teraz sama nie wiem
 
hej:) Wpadłam tu na chwilkę jestem mamuśką grudniową, ale przy okazji odpowiem ...ja pierwsze usg zarówno w pierwszej ciąży jak i teraz miałam robione w 5 tc:)Pozdrawiam
 
Ja w pierszej ciązy pierwsze USG miałam robione późno, bo w 13 tc, ale dlatego że zmieniałam lekarza.
Teraz idę do lekarza 5 maja, moja pierwsza wizyta i mam nadzieję, że mi zrobi USG, z tego co wyliczyłam to będzie 8 tc
 
U mnie w 5 tyg nie było widać nic oprócz pęcherzyka. Nie wiadomo więc było, czy jest z zarodkiem.W 6 tyg w 1 ciąży było widoczne ciałko żółte, a w drugiej w tym czasie było już widoczne bijące serduszko. W 12 wiem, że robią już badania na przezierność karkową i sprawdzają kość nosową. To w kierunku zespołu Downa.
 
Hey dziewczyny:)



Ja jutro o 9.30 mam pierwsze USG:-)
Dowiem się , który to tydzień w końcu i czy tak jak podejrzewam to bliźniaki:-)
Bardzo sie cieszę.
Wkleję również skan USG:-)
 
ciekawa jestem jak tam wyjdą wam wasze usg
ja na swoje wybiore się pewnie koło 10 tygodnia ciąży bo wcześniej sie trochę boję w ostatniej ciąży wtedy poroniłam więc wolałabym teraz być troszkę później:)
 
Hey:)


Ja nareszcie wiem , który to tydzień jak widać w moim podpisie 8 tydz. 4 dzień:-)
Mam USG jest świetne, jest to dzidziuś bardzo ruchliwy gdyż widziałam dzisiaj jak machał rączkami i ruszał główką!!
Ma 2.04 cm długości i jak na razie wszystko z Nim ok:-)

Termin mam na 04.12.2008 r :-)
 
reklama
Do góry