reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Dziewczyny te które badają szyjke..
Wiecie może ile ona jest w szycie..
Bo moja od rana tak się uniósła, że teraz to ja już jej nie wyczuwam, uciekła do góry..
A mój w pracy[emoji22][emoji22]
Jeszcze mnie ból pleców złapał, po prawej stronie, ale taki dziwny.. Masakra.. Ruszać mi się ciężko..
Ja niestety nie badam na tyle regularnie żeby móc się wypowiedzieć. Ale sama czekam na męża i się boję, że przegapimy najlepszy moment. Ostatnie przytulanki były wczoraj rano i mam nadzieję, że jakieś żołnierzyki tam się gdzieś zaczepily i dzielnie czekają.
 
reklama
Ja niestety nie badam na tyle regularnie żeby móc się wypowiedzieć. Ale sama czekam na męża i się boję, że przegapimy najlepszy moment. Ostatnie przytulanki były wczoraj rano i mam nadzieję, że jakieś żołnierzyki tam się gdzieś zaczepily i dzielnie czekają.
no to u mnie podobnie... tez wczoraj rano.. a wczoraj byl test pozytywny, wiec dzis owu mnie...
 
Dziewczyny te które badają szyjke..
Wiecie może ile ona jest w szycie..
Bo moja od rana tak się uniósła, że teraz to ja już jej nie wyczuwam, uciekła do góry..
A mój w pracy😢😢
Jeszcze mnie ból pleców złapał, po prawej stronie, ale taki dziwny.. Masakra.. Ruszać mi się ciężko..
Nie chce kłamać ale koło dwóch dni więc spokojnie jest jeszcze czas 😀
Z tym bólem pleców to ostrożnie, ja mam taką przypadłość, że mi potrafi kręgosłup strzelić jak wsiadam do samochodu i kończy się to zastrzykami na tydzień 🙄 mam nadzieję, że odpoczynek i gorąca kąpiel Ci pomoże ☺️
 
Ja nie pamiętam kiedy mnie tak podbrzusze bolało jak teraz.. Oby to zaowocowało za 14dni..
Czekam na mojego, może uda się coś jeszcze podziałać, ale wiem że to owu bez dwóch zdań. Tego bólu nie da się nie zauważyć.. Jeszcze tak dziwnie mi gorąco od wewnątrz w podbrzuszu..
 
To owocnych działań kochana
Ja nie pamiętam kiedy mnie tak podbrzusze bolało jak teraz.. Oby to zaowocowało za 14dni..
Czekam na mojego, może uda się coś jeszcze podziałać, ale wiem że to owu bez dwóch zdań. Tego bólu nie da się nie zauważyć.. Jeszcze tak dziwnie mi gorąco od wewnątrz w podbrzuszu..
 
reklama
Do góry