reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Wiesz test z dużą czułością. Już myślałam że już powinno coś wykryć. Mam mętlik. Czy jednak brać jakieś leki mocniejsze czy się wstrzymać.
Do któregoś tyg ciąży (chyba 5) zarodek jest chroniony. Natura tak sprytnie to wymyśliła, żeby chronić zarodek za nim matka się dowie, że jest w ciąży. Więc nic na niego nie wpłynie 🤷‍♀️
 
reklama
Witam dziewczyny😊 U mnie @ jednak jest , slaba bo slaba ale jest, wiec czekam na meza , wroci akurat za niecaly miesiac i bedzie dosc dlugo w domu mam madzieje ze w styczniu unrse swoje upragnione 2 kreseczki😊 polecacie jakieś witamiki dla kobiet które starają się o dzidziusia, ja biorę Pragną Start a Wy coś bierzecie?miłego dnia trzymam za Was kciuki😘
 
Witam dziewczyny😊 U mnie @ jednak jest , slaba bo slaba ale jest, wiec czekam na meza , wroci akurat za niecaly miesiac i bedzie dosc dlugo w domu mam madzieje ze w styczniu unrse swoje upragnione 2 kreseczki😊 polecacie jakieś witamiki dla kobiet które starają się o dzidziusia, ja biorę Pragną Start a Wy coś bierzecie?miłego dnia trzymam za Was kciuki😘
Mi ginekolog kazała brać ovarin (na wyrównanie moich cykli) i pregna start 😊 do owu biorę wiesiołka 🙃
 
Witam dziewczyny[emoji4] U mnie @ jednak jest , slaba bo slaba ale jest, wiec czekam na meza , wroci akurat za niecaly miesiac i bedzie dosc dlugo w domu mam madzieje ze w styczniu unrse swoje upragnione 2 kreseczki[emoji4] polecacie jakieś witamiki dla kobiet które starają się o dzidziusia, ja biorę Pragną Start a Wy coś bierzecie?miłego dnia trzymam za Was kciuki[emoji8]
Dobrze jest brać kwas foliowy ale ten metylowany, łatwiej przyswajalny, oczywiście witamina D, ja biorę jeszcze acard, niektóre dziewczyny biorą wiesiolek
 
reklama
Witam dziewczyny😊 U mnie @ jednak jest , slaba bo slaba ale jest, wiec czekam na meza , wroci akurat za niecaly miesiac i bedzie dosc dlugo w domu mam madzieje ze w styczniu unrse swoje upragnione 2 kreseczki😊 polecacie jakieś witamiki dla kobiet które starają się o dzidziusia, ja biorę Pragną Start a Wy coś bierzecie?miłego dnia trzymam za Was kciuki😘
Brałam pregnastart ale mi się skończyła i zaczęłam łykać kwas foliowy, Wit. D3, bo kupilam wcześniej, więc szkoda mi żeby leżało.. Wybiorę to i pewnie niebawem zakupie znów kupię jakieś witaminy w jednej tabletce..
Dodatkowo w tym cyklu brałam wiesiołka od 1dc do owu. I od 1dc biorę castagnus.
 
Do góry