reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Mi ginekolog kazała brać ovarin (na wyrównanie moich cykli) i pregna start [emoji4] do owu biorę wiesiołka [emoji854]
Ja chciałam pregna start ale babka w aptece dała mi pregna plus więc mam nadzieję że też jest ok na okres starań oprócz tego jeszcze magnez, wit d i C plus preventic czy jakoś tak . Do owu biorę wiesiolka, acard i castagnusa. Muszę jeszcze chyba dokupić kwas foliowy bo ten w pregna plus nie wiem czy jest w wystarczającej ilości
 
reklama
Brałam pregnastart ale mi się skończyła i zaczęłam łykać kwas foliowy, Wit. D3, bo kupilam wcześniej, więc szkoda mi żeby leżało.. Wybiorę to i pewnie niebawem zakupie znów kupię jakieś witaminy w jednej tabletce..
Dodatkowo w tym cyklu brałam wiesiołka od 1dc do owu. I od 1dc biorę castagnus.
Ja castagnusa biorę do owulacji bo wyczytałem że nie powinno się go brać w trakcie ciąży i kp więc wolę nie ryzykować.
 
Ja chciałam pregna start ale babka w aptece dała mi pregna plus więc mam nadzieję że też jest ok na okres starań oprócz tego jeszcze magnez, wit d i C plus preventic czy jakoś tak . Do owu biorę wiesiolka, acard i castagnusa. Muszę jeszcze chyba dokupić kwas foliowy bo ten w pregna plus nie wiem czy jest w wystarczającej ilości
Myślę, że jest. Bo pregna plus jest na początek ciąży więc sądzę, że ilość kwasu foliowego powinna być jak najbardziej wystarczająca 🙃
 
Hej! :) Jestem na temacie Staraczki - II połowa 2020 roku , ale stwierdziłam, że może i tu się przywitam. :) @ mam spodziewaną na 8. grudnia, o ile nie przyjdzie to 11. grudnia zamierzam testować. :)

Ja chciałam pregna start ale babka w aptece dała mi pregna plus więc mam nadzieję że też jest ok na okres starań oprócz tego jeszcze magnez, wit d i C plus preventic czy jakoś tak . Do owu biorę wiesiolka, acard i castagnusa. Muszę jeszcze chyba dokupić kwas foliowy bo ten w pregna plus nie wiem czy jest w wystarczającej ilości
Ja biorę mama DHA premium, bo zawiera wszystko, co trzeba. Nawet kwas foliowy w odpowiedniej ilości, ale ja biorę jeszcze dodatkowo folik. :) Ogólnie polecam poczytać sobie, jakie są zalecenia, co przyjmowac podczas staran i co w ciąży. Fajnie podsumowane ma Pan Tabletka.
Tu są typowe dla starających się witaminy + zalecenia + analizy składów - Link do: Jakie witaminy PRZED ciążą? I jak wybrać kwas foliowy? Analiza i opinie - Pan Tabletka
A tu witaminy dla ciężarnych + zalecenia + analizy składów - Link do: Witaminy w ciąży - jak wybrać najlepsze? Ranking 25 popularnych suplementów diety. - Pan Tabletka
Wiele preparatów dla cięzarnych jest odpowiednie, jeśli chodzi o składy, dla starających się, więc nie ma co placic za nazwe, markę i "start" w nazwie. :)
 
Ja biorę castagnusa przez cały cykl już 2 miesiąc. To jest taka jakby "kuracja" i branie go tylko do owu jest bez sensu. Castagnusa bierze się nieprzerwanie przez 3 miesiące żeby były jakieś efekty.
Mi w obu ciążach nie udało się całej kuracji skończyć. Bo w pierwszych cykla ich brania zaszłam w ciążę odrazu..
Ale tak jak pisze bierze się do pozytywnego testu.
 
reklama
Do pozytywnego testu powinno się brać.. I ja tak w obu ciążach zrobiłam.. I było okej..

Kurczę właśnie go biorę i zdałam sobie sprawę ze mój plan testowania dopiero tydzień po jeśli @ nie przyjdzie jest do niczego, bo jak coś muszę wiedzieć by przerwać branie skoro nie można go brać w ciazy :/ :(
 
Do góry