reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Czesc dziewczęta [emoji846] ja już się tak nakręcam że koniec.. miałam kontrolę u gina w 13dc, tego dnia wyszedl mi również pozytywny test owulacyjny, ginekolog na USG widział piękny pęcherzyk 23mm, powiedział mi wręcz że według niego mamy "strzelać" [emoji2] kolejnego dnia i będzie akurat. Tak też zrobiliśmy i strzelaliśmy kolejne dwa dni. Miesiączkę mam planowo dostać w piątek. Tak bardzo bym chciała żeby się udało że wariuje.. od kilku dni mam kłucia w podbrzuszu a wręcz boli mnie jakby miała przyjść @ temperatura oczywiście cały czas podwyższona [emoji45] myślicie że jest jakaś szansa że nam się uda w tym cyklu? Ściskam [emoji3590]

30% szans jak zawsze [emoji39] ból na miesiączkę może zwiastować... na przykład miesiączkę [emoji2368] spokojnie. Kiedy chcesz testować? Ile dpo jesteś?
 
reklama
30% szans jak zawsze [emoji39] ból na miesiączkę może zwiastować... na przykład miesiączkę [emoji2368] spokojnie. Kiedy chcesz testować? Ile dpo jesteś?
Wiem wiem 😟 próbuje się nie nakręcać bo potem jak przychodzi @ to rozczarowanie jest nie małe. Jestem 9 dni po owulacji, chcę testować najwcześniej w piątek 4.12 jeśli @ nie przyjdzie
 
Wiem wiem [emoji45] próbuje się nie nakręcać bo potem jak przychodzi @ to rozczarowanie jest nie małe. Jestem 9 dni po owulacji, chcę testować najwcześniej w piątek 4.12 jeśli @ nie przyjdzie

Spokojnie [emoji3526] jest jeszcze wcześnie. Ja taki ból jak na miesiączkę odczuwam zawsze w takim czasie [emoji6]
 
Witam, jestem tu nowa i za bardzo nie wiem czy na dobrej grupie pisze 🙈 Od roku staramy się z partnerem o dziecko. Wcześniej byłam w ciąży ale poroniłam w 7 tc. Gin zrobił mi badania i mówi, że wszystko jest u mnie w porządku. Partner też się zbadał jest ok. Zaczęłam robić testy owulacyjne, przez 3 miesiące mam cały czas jedną kreskę a tylko jeden dzień mocne dwie krechy i na drugi znów jedna. Czy to normalne? I co może być tego powodem? Trochę się martwię, bo cały czas działamy i nic :( a badania nic nie wykazują
 
Witam, jestem tu nowa i za bardzo nie wiem czy na dobrej grupie pisze [emoji85] Od roku staramy się z partnerem o dziecko. Wcześniej byłam w ciąży ale poroniłam w 7 tc. Gin zrobił mi badania i mówi, że wszystko jest u mnie w porządku. Partner też się zbadał jest ok. Zaczęłam robić testy owulacyjne, przez 3 miesiące mam cały czas jedną kreskę a tylko jeden dzień mocne dwie krechy i na drugi znów jedna. Czy to normalne? I co może być tego powodem? Trochę się martwię, bo cały czas działamy i nic :( a badania nic nie wykazują

Testy owulacyjne wskazują na wzrost poziomu LH po którym zwykle dochodzi do owulacji. Ja tez mam krótki peak LH [emoji2368] sprawdzalas czy masz owulacje? Monitoringiem? Progiem 7dpo?
 
Dziewczyny wiem że po pozytywnym teście nie powinno się robić kolejnych, ale z czystej ciekawości zeobilam, bo chcialam zobaczyć co i jak i dziś mój test owulacyjny był pozytywny. Wczoraj był negatywny, a dziś pozytywny, 2 dni temu też był pozytywny..
Wiecie może co może być przyczyną..
Czy zespół policystycznych jajników może mieć tu wpływ??
Właśnie daje mi popalić prawy jajnik .. Aż do uda ból promieniuje, wyprostować się nie mogę, tak boli..
 
Testy owulacyjne wskazują na wzrost poziomu LH po którym zwykle dochodzi do owulacji. Ja tez mam krótki peak LH [emoji2368] sprawdzalas czy masz owulacje? Monitoringiem? Progiem 7dpo?
Na razie lekarz zalecił mi te zwykłe testy owulacyjne. Jak zauważyłam, że nie wychodzą jak powinny to oczywiście zapisałam się ponownie. Ale niestety prywatnie czeka się do niego miesiąc, wiec mam wizytę dopiero w połowie grudnia. Także chyba pozostaje mi czekać i niech mnie zbada dokładnie. Bo nie wiem już naprawdę co mam robić żeby w końcu się udało :( dziękuje za odpowiedź :)
 
reklama
Tylko u mnie jak grypa złapie to bez antybiotyku ani rusz. A wiadomo że dla kobiet w ciąży są słabsze 🤔🤔
Na grypę antybiotyk niestety nieee zadziała, przeziębienie niestety za to trzeba przechorować....
Czesc dziewczęta 🙂 ja już się tak nakręcam że koniec.. miałam kontrolę u gina w 13dc, tego dnia wyszedl mi również pozytywny test owulacyjny, ginekolog na USG widział piękny pęcherzyk 23mm, powiedział mi wręcz że według niego mamy "strzelać" 😃 kolejnego dnia i będzie akurat. Tak też zrobiliśmy i strzelaliśmy kolejne dwa dni. Miesiączkę mam planowo dostać w piątek. Tak bardzo bym chciała żeby się udało że wariuje.. od kilku dni mam kłucia w podbrzuszu a wręcz boli mnie jakby miała przyjść @ temperatura oczywiście cały czas podwyższona 😟 myślicie że jest jakaś szansa że nam się uda w tym cyklu? Ściskam ❤
My we wrześniu gdy usłyszałam od gina i podjęłam decyzje że to już i że owulacja albo właśnie się odbyła, albo już już trwa i do domu robić bobasa i dołożyliśmy starań, ale niestety się nie udało. Trzymam kciuki że wam się właśnie udało wstrzelić :*
 
Do góry