reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Wszystko na to wskazuje i szyjka i piękny płodny śluz [emoji3526]
też mi się tak wydaje 😉
Tylko wczoraj też był taki przezroczysty śluz i bolało mnie podbrzusze i plecy po prawej stronie. A dziś boli mnie tylko jajnik prawy...
Czyli jutro będzie owu?!
Czyli jak pójdę za tydzień w poniedziałek na proga to będzie okej.
 
Tylko wczoraj też był taki przezroczysty śluz i bolało mnie podbrzusze i plecy po prawej stronie. A dziś boli mnie tylko jajnik prawy...
Czyli jutro będzie owu?!
Czyli jak pójdę za tydzień w poniedziałek na proga to będzie okej.

Śluz płodny występuje głównie przy dniach płodnych, wiec w tych, które poprzedzają owulacje [emoji6] czasem zdarza się ze występuje i w innych momentach, ale głównie w okolicy owulacji, nie tylko w jej dniu. Plecy mogły Cię bolec od spania w złej pozycji, podbrzusze z nerwow, nabrzmiałych jajników, lekko pękającego pęcherzyka. Nie każdy fizyczny objaw będzie związany z cyklem [emoji3526] spokojnie, wyluzuj i działaj [emoji110]
 
Ja w tym cyklu mialam testy owu pozytywne w 10 i 11dc , potem negatywne i w 16dc znow pozytywny, cały ten cykl dziwny był haha 🤣 aktualnie jestem w 3 dniu @ i jak nigdy strasznie bola mnie piersi, zawsze bolaly tylko przed a nie w trakcie , dodatkowo skąpy ten okres , ale to dobrze zaraz się skończy i będą działania 😈🙈
 
Śluz płodny występuje głównie przy dniach płodnych, wiec w tych, które poprzedzają owulacje [emoji6] czasem zdarza się ze występuje i w innych momentach, ale głównie w okolicy owulacji, nie tylko w jej dniu. Plecy mogły Cię bolec od spania w złej pozycji, podbrzusze z nerwow, nabrzmiałych jajników, lekko pękającego pęcherzyka. Nie każdy fizyczny objaw będzie związany z cyklem [emoji3526] spokojnie, wyluzuj i działaj [emoji110]
Dzięki..
Plecy mnie bolały pod wieczór i rano już nie bolały także nie wiem czemu..
Nic zrobię jeszcze jutro test owu i zobaczę co pokaże mi..
A tym czasem czeka na mojego..
Życzę dobrej i owocnej nocy.. Do jutra.
 
Dzięki..
Plecy mnie bolały pod wieczór i rano już nie bolały także nie wiem czemu..
Nic zrobię jeszcze jutro test owu i zobaczę co pokaże mi..
A tym czasem czeka na mojego..
Życzę dobrej i owocnej nocy.. Do jutra.

Powodzenia [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Hej wam 👐 jestem już na Staraczkach 2020, ale tutaj trafiłam dopiero dziś. Staramy się od sierpnia, obecnie 4 cykl. W piątek byłam u gina, to był 15 dc - pecherzyk na jajniku 18 mm, endometrium 9 mm, więc działamy intensywnie ☺ mimo tego, testy owu ciemne, ale na peak nie wskazują - kreski testowe są niemal tak ciemne jak kontrolne... Nie rozumiem ich trochę 🤦‍♀️ nadal testuje, więc dziś 17 dc I chyba owulacji jeszcze nie było. Oby się pojawiła, trzymajcie kciuki 😅 I proszę o dopisanie testowanka na 13 grudnia!
u mnie również 17dc, czekam dalej tez na owu!! Powiedzonka 🥰
 
Pozytywny wynik testu owu nie świadczy jeszcze o owulacji, choć zwykle do niej dochodzi. Jeśli tak długo musisz czekać do lekarza, to pewnie nie ma szansy na zrobienie normalnego monitoringu w cyklu... możesz na własna rękę zbadać poziom progesteronu ok 7dpo - jeśli będzie powyżej 10 to uznaje się wówczas, ze do owulacji doszło.
Ja mialam progesteron 6 ng/ml I owulacja byla, bo potwierdzona monitoringiem ;)
 
reklama
Ja mialam progesteron 6 ng/ml I owulacja byla, bo potwierdzona monitoringiem ;)

Bardzo mnie to cieszy, gratuluje [emoji122] ale koleżanka której odpowiedziałam będzie miała problem zrobić monitoring skoro czeka miesiąc do ginekologa na wizytę, a samodzielnie może zbadać tylko progesteron, przy czym przyjmuje się, ze jak osiągnie wartość minimum 10 to można założyć ze owu była. Nie twierdze, ze nie można mieć jej przy niższym, twierdze, ze ona nie będzie miała jak tego potwierdzić, a niższa wartość nie daje już tak dużego prawdopodobieństwa.

Swoją droga prog 6 jest niski jak na 7dpo, co na to Twój gin?
 
Do góry